Detaljer
Stevne-Id2019134
Dato 2 mar 2019
ArrangørLillh - Lillehammer Bueskytterklubb
StedEnsby 3D bane
NavnDjupsnøpila 2019
BeskrivelseNasjonalt stevne
Merknader24 måls 3d stevne på Ensby ved Lillehammer / Øyer. Påmelding blir lagt ut på nettsiden https://lillehammerbueskyttere.no/
ResultaterResultatliste - Individuelt Resultatliste - Individuelt
Resultatliste - Lag Resultatliste - Lag
Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering Kvalifiseringsrunde - Individuell Skyttere Klubb Totalt Gull X/9
Barebow 1
1 1 Sørlie Lars Marius SOLOR Solør Bueskyttere374 20 12
2 2 Baller Frank Ås Ås Bueskyttere363 19 5
3 3 Csakvari Orsolya Sande Sandefjord Bueskyttere349 15 8
4 4 Okon Zbigniew Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere318 10 3
5 5 Storengen Stian Moss Moss Bueskyttere287 8 3
6 6 Søgård Jørn Ronny SOLOR Solør Bueskyttere279 8 2
7 7 Fatland Ragnar Inge Oslo Oslo Bueskyttere191 6 1
Compound 1
1 1 Syversen Bjørn SOLOR Solør Bueskyttere450 31 13
2 2 Toth Gabor Sande Sandefjord Bueskyttere412 27 15
3 3 Svensen June Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere355 16 7
Compound 2
1 1 Rønne Gøran Oslo Oslo Bueskyttere451 27 16
Instinktiv 1
1 1 Klåpbakken Ola Lauge Laugen Bueskytterklubb398 23 11
2 2 Messenlien Pål Lillh Lillehammer Bueskytterklubb345 17 4
3 3 Amundsen Lars Erik HEGIL H.E.G. IL - Bueskyttergruppe332 13 2
4 4 Hagerup Trond Lauge Laugen Bueskytterklubb319 16 6
5 5 Schiele Laura Lillh Lillehammer Bueskytterklubb271 8 1
6 6 Stø Frank Egil Lauge Laugen Bueskytterklubb256 7 2
7 7 Haldorhamn Hilde Marie Dramm Drammen Bueskyttere250 5 1
8 8 Hagerup Kristin Lauge Laugen Bueskytterklubb248 6 2
9 9 Russell Roberts Eirik Dramm Drammen Bueskyttere245 5 2
10 10 Lien Liv Lauge Laugen Bueskytterklubb243 6 1
11 11 Alm Morten Lillh Lillehammer Bueskytterklubb242 9 3
12 12 Utgaard Roy SOLOR Solør Bueskyttere232 3 1
13 13 Sandø Grete Harøy Harøy Bogeskytarlag205 3 1
14 14 Huuse Gunnar Lillh Lillehammer Bueskytterklubb204 5 2
Instinktiv 2
1 1 Sandburg Kari Lillh Lillehammer Bueskytterklubb197 4 0
Langbue 1
1 1 Neergaard Knut Dramm Drammen Bueskyttere310 9 5
2 2 Huuse Bente Lillh Lillehammer Bueskytterklubb260 8 1
3 3 Jensen Arne Lillh Lillehammer Bueskytterklubb236 5 0
4 4 Børrud Tor Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere213 1 0
5 5 Finnøy Iris Harøy Harøy Bogeskytarlag187 0 0
6 6 Breivik Evelyn Harøy Harøy Bogeskytarlag182 4 2
Langbue 2
1 1 Manou Hellem Anja Lillh Lillehammer Bueskytterklubb240 6 4
Recurve 1
1 1 Pettersen Anders Oslo Oslo Bueskyttere427 28 10
2 2 Søgnen Bjørn Reinhardt EIDSV Eidsvoll Bueskyttere348 14 5
Recurve 2
1 1 Trøen Espen Lillh Lillehammer Bueskytterklubb351 14 4