Competition Detail
Competition Code2019148
Date27 juli 2019
28 juli 2019
OrganizerOslo - Oslo Bueskyttere
PlaceFrogner Stadion, Oslo
NameOlsokstevnet
DescriptionInternasjonalt stevne
Notes1440-runde lørdag.
Finaleskyting søndag med face2face grupper basert på ranking etter lørdagens 1440-runde. Både individuelle og mixed matcher.
Invitation PackageInvitation Package
Competition ResultsDivision/Class rank Division/Class rank
Division/Class Team rank Division/Class Team rank
Final rank Qualification rank Archer Club Total Golds X/Nines
Barebow 1
1 1 Edvardsen Rune Hvale Hvaler IL - Bueskyttere1222 29 13
2 2 Myrstad Nikolai Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere1075 17 5
3 3 Sortland Morten Hvale Hvaler IL - Bueskyttere1047 17 5
4 4 Edvardsen Inger Fjelstad Hvale Hvaler IL - Bueskyttere1043 14 4
5 5 Okon Zbigniew Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere1039 18 9
6 6 Myrstad Veslemøy Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere992 14 5
7 7 Martinsen Øystein Oslo Oslo Bueskyttere851 10 3
Compound 1
1 1 Johnsen Jon William Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere1335 72 33
Compound 2
1 1 Linde-Nielsen Erik Dramm Drammen Bueskyttere1097 25 7
Instinktiv 1
1 1 Hansen Lars Thomas Oslo Oslo Bueskyttere1156 17 5
2 2 Rundhaug Ole Joar Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere1133 17 9
3 3 Sjøstjern Svein ASKIM Askim Bueskytterklubb1117 14 2
4 4 Schiele Laura Lillh Lillehammer Bueskytterklubb1109 14 2
5 5 Messenlien Pål Lillh Lillehammer Bueskytterklubb1077 8 0
6 6 Huse Ingunn Harøy Harøy Bogeskytarlag915 11 2
Langbue 1
1 1 Hansen Ulf Moss Moss Bueskyttere1111 22 4
2 2 Kvitnes Trond Moss Moss Bueskyttere1063 15 2
3 3 Huse Kjell Håvar Harøy Harøy Bogeskytarlag969 10 3
4 4 Børrud Tor Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere966 8 2
5 5 Christiansen Line Moss Moss Bueskyttere789 3 2
Recurve 1
1 1 Refseth George Oslo Oslo Bueskyttere1092 24 6
2 2 Vestlund Lin Kristin Moss Moss Bueskyttere1049 14 7
3 3 Harveg Hans Petter Oslo Oslo Bueskyttere1008 13 6
Recurve 2
2 2 Stabell Henrik Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere1107 14 5
3 3 Rutledal Adrian Asker Larvi Larvik Bueskyttere1061 15 5
4 4 Lindberget Sigmund Elver Elverum Bueskyttere909 20 6
5 5 Brodshaug Aino Leira Skrei Skreia IL - Bueskyttere867 13 5
6 6 Brodshaug Heidi Leira Skrei Skreia IL - Bueskyttere759 4 1
Recurve 3
1 1 Akkøk Mehmet Naci Oslo Oslo Bueskyttere977 9 2
2 2 Nygaard Celine Skrei Skreia IL - Bueskyttere669 2 0