Competition Detail
Competition Code2019150
Date22 sep. 2019
OrganizerOslo - Oslo Bueskyttere
PlaceOslo
NameAoO Kretsmesterskap
DescriptionRegionalt mesterskap
NotesDette stevnet var en Norgesrunde, ikke 720-stevne, som avstandene i resultatlisten feilaktig antyder.
Invitation PackageInvitation Package
Competition ResultsDivision/Class rank Division/Class rank
Division/Class Team rank Division/Class Team rank
Final rank Final rank
Qualification rank Qualification rank
Grids Grids
Final rank Qualification rank Archer Club Total Golds X/Nines
Barebow Herrer
1 1 Hauge Carl Erik SøRUM Sørumsand IF - Bueskyttergruppe560 9 3
2 2 Kula Mesut Oslo Oslo Bueskyttere370 4 1
Compound Damer
1 1 Svensen June Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere656 24 8
Compound Herrer
1 1 Eilertsen Roger Vidar Vidar Sportsklubben - Bueskyttergr.671 29 11
2 2 Hansen Franck Martin EIDSV Eidsvoll Bueskyttere645 21 10
3 3 Lumio Mekki Oslo Oslo Bueskyttere144 5 1
Compound Rekrutt Gutter
1 1 Nordhagen-Martinsen Tobias EIDSV Eidsvoll Bueskyttere598 14 3
Compound Rekrutt Jenter
1 1 Kjensli Rebekka Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere675 34 15
Instinktiv Herrer
1 1 Fjeldheim Ola Ullen Ullensaker Bueskytterklubb521 4 0
Langbue Damer
1 1 Johannessen Janne SøRUM Sørumsand IF - Bueskyttergruppe426 3 0
Langbue Herrer
1 2 Sigvartsen Morten SøRUM Sørumsand IF - Bueskyttergruppe560 7 1
2 1 Børrud Tor Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere562 7 1
Recurve Damer
1 1 Nordmelan Ragnhild Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere522 5 1
Recurve Herrer
1 1 Pettersen Anders Oslo Oslo Bueskyttere618 11 3
2 2 Aarhaug Sigmund SøRUM Sørumsand IF - Bueskyttergruppe569 8 2
3 3 Aarhaug Jørgen SøRUM Sørumsand IF - Bueskyttergruppe459 5 1
Recurve Herrer 50
1 1 Refseth George Oslo Oslo Bueskyttere580 13 3
2 2 Johannessen Birger Ullen Ullensaker Bueskytterklubb497 9 4
Recurve Herrer Junior
1 1 Sjøtun Odin Foss Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere518 6 1
Recurve Kadett Gutter
1 1 Padderud Thor Erik Hvals Hvalstad IL - Bueskyttergruppe562 5 0
2 2 Gran Sandvik Sivert SøRUM Sørumsand IF - Bueskyttergruppe262 0 0
Recurve Rekrutt Gutter
1 1 Nordhagen-Martinsen Filip EIDSV Eidsvoll Bueskyttere615 18 3
Recurve Rekrutt Jenter
1 1 Fjeldheim Ragne Marie Ullen Ullensaker Bueskytterklubb518 5 1
2 2 Fjeldheim Oda Emilie Ullen Ullensaker Bueskytterklubb414 4 0