Competition Detail
Competition Code2019166
Date23 mars 2019
OrganizerUllen - Ullensaker Bueskytterklubb
PlaceMogreina, Ullensaker
NameKveldscup5 + finaler
NotesHoveddommer Pål Vik-Strandli
30 piler innledende runder + Finaler for hele cuppen.

Det blir 2 puljer og så finaler og premieutdeling etter hver pulje.
10:00 Pulje 1 starter
14:00 Pulje 2 starter

Hvis vi blir nødt til å innføre deltakerbegrensning så vil alle med 3 eller flere resultater være garantert finaleplass.
Invitation PackageInvitation Package
Competition ResultsDivision/Class rank Division/Class rank
Division/Class Team rank Division/Class Team rank
Final rank Qualification rank Archer Club Total Golds X/Nines
Barebow 1
1 1 Hauge Carl Erik SøRUM Sørumsand IF - Bueskyttergruppe235 0 13
2 2 Okon Zbigniew Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere222 2 7
Barebow 2
1 1 Elisenberg Rita Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere249 0 0
2 2 Rørdam Marte Wang Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere228 0 0
3 3 Okon Kasper Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere173 0 0
Barebow 4
1 1 Grosberghaugen Stina Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere105 0 0
Compound 2
1 1 Johannessen Elisabeth Ullen Ullensaker Bueskytterklubb262 7 12
Instinktiv 1
1 1 Godtlund Sørlie Heidi Merete SOLOR Solør Bueskyttere233 2 8
2 2 Moe Thor Arne Skrei Skreia IL - Bueskyttere225 4 8
3 3 Engen Kristian Skrei Skreia IL - Bueskyttere221 1 10
4 4 Fjeldheim Ola Ullen Ullensaker Bueskytterklubb194 0 0
5 5 Evang Jan Marius Ullen Ullensaker Bueskytterklubb192 1 6
6 6 Svellet Erik Skrei Skreia IL - Bueskyttere170 0 0
Langbue 1
1 1 Børrud Tor Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere219 0 0
2 2 Hviding Roy Finst Finstadbru Bueskyttere201 0 0
3 3 Ripsrud Bjørg Eva Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere199 0 0
4 4 Johannessen Janne SøRUM Sørumsand IF - Bueskyttergruppe143 0 0
Recurve 1
1 1 Burhol Simen S. Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere287 11 5
2 2 Aarhaug Sigmund SøRUM Sørumsand IF - Bueskyttergruppe278 9 8
3 3 Refseth George Oslo Oslo Bueskyttere277 12 13
4 4 Pettersen Anders Oslo Oslo Bueskyttere276 6 6
5 5 Mosbakk Ketil Ullen Ullensaker Bueskytterklubb273 14 7
6 6 Stabell Henrik Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere268 7 4
7 7 Aarhaug Jørgen SøRUM Sørumsand IF - Bueskyttergruppe226 3 10
Recurve 2
1 1 Østengen Vik-Strandli Hedvig Martine Ullen Ullensaker Bueskytterklubb263 0 0
2 2 Grosberghaugen Jonas Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere253 0 0
3 3 Moldenhauer Manfred Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere252 7 11
4 4 Johannessen Birger Ullen Ullensaker Bueskytterklubb244 4 11
5 5 Lønn Vidar Ullen Ullensaker Bueskytterklubb244 2 11
6 6 Østengen Vik-Strandli Maria Kristina Ullen Ullensaker Bueskytterklubb243 8 8
7 7 Amundsen Sveinung Ullen Ullensaker Bueskytterklubb233 0 0
8 8 Grøv Gunnar H. Ullen Ullensaker Bueskytterklubb225 1 8
9 9 Baginski Linda J Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere220 4 6
Recurve 3
1 1 Grosberghaugen Jon Olav Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere265 0 0
2 2 Mosbakk Gyda Ullen Ullensaker Bueskytterklubb264 0 0
3 3 Grime Lars Erik Ullen Ullensaker Bueskytterklubb242 0 0
4 4 Klumsten Jeanette Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere239 0 0
5 5 Olsen Leif Ansgar Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere237 0 0
6 6 Evang Sara Ullen Ullensaker Bueskytterklubb211 0 0
7 7 Gundersen Jan gunnar Ullen Ullensaker Bueskytterklubb209 0 0
Recurve 4
1 1 Nordhagen-Martinsen Filip Ullen Ullensaker Bueskytterklubb282 0 0
2 2 Fjeldheim Ragne Marie Ullen Ullensaker Bueskytterklubb222 0 0
3 3 Fjeldheim Oda Emilie Ullen Ullensaker Bueskytterklubb209 0 0
4 4 Bratteng Samantha Ysabel Skrei Skreia IL - Bueskyttere193 0 0