Competition Detail
Competition Code2019192
Date10 aug. 2019
OrganizerLAND - Land Bueskytterklubb
PlaceOdnes
NameRandsfjordsjakta Dag 1
DescriptionNasjonalt stevne
NotesRune Edvartsen er dommer
Invitation PackageInvitation Package
Competition ResultsDivision/Class rank Division/Class rank
Division/Class Team rank Division/Class Team rank
Final rank Qualification rank Archer Club Total Golds X/Nines
Barebow Damer
1 1 Standerholen Nina Andrea Lauge Laugen Bueskytterklubb359 17 4
Barebow Herrer
1 1 Sørlie Lars Marius SOLOR Solør Bueskyttere421 19 8
2 2 Okon Zbigniew Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere343 12 1
3 3 Fatland Ragnar Inge Oslo Oslo Bueskyttere331 8 1
4 4 Kula Mesut Oslo Oslo Bueskyttere209 2 0
Buejeger Herrer
1 1 Skirbekk Oddvar SOLOR Solør Bueskyttere391 20 5
Compound Herrer
1 1 Berg Lars SOLOR Solør Bueskyttere480 38 20
2 2 Melgård Svein Stian KONGS Kongsvinger Bueskytterklubb469 38 15
3 3 Syversen Bjørn KONGS Kongsvinger Bueskytterklubb453 32 19
4 4 Ament Milos Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere440 27 8
Instinktiv 5
1 1 Bekkos Magnus HEGIL H.E.G. IL - Bueskyttergruppe348 14 5
Instinktiv Damer
1 1 Herud Linda Cathrine HEGIL H.E.G. IL - Bueskyttergruppe381 15 10
2 2 Schiele Laura Lillh Lillehammer Bueskytterklubb352 11 5
3 3 Huse Ingunn Harøy Harøy Bogeskytarlag316 12 0
4 4 Haldorhamn Hilde Marie Dramm Drammen Bueskyttere300 9 2
5 5 Fyrun Aud Mari Brimi Dramm Drammen Bueskyttere286 11 5
6 6 Lien Liv Lauge Laugen Bueskytterklubb280 6 3
7 7 Findebotten Lajla Dramm Drammen Bueskyttere171 0 0
Instinktiv Herrer
1 1 Amundsen Lars Erik HEGIL H.E.G. IL - Bueskyttergruppe399 22 10
2 2 Klåpbakken Ola Lauge Laugen Bueskytterklubb394 16 7
3 3 Bryne Rolf Inge Krist Kristiansand Bueskyttere355 16 3
4 4 Ødegård Eskil HEGIL H.E.G. IL - Bueskyttergruppe339 13 5
5 5 Messenlien Pål Lillh Lillehammer Bueskytterklubb336 12 8
6 6 Sagvold Bjørnar Fjord Fjordane Bogeskytarlag335 12 4
7 7 Hagerup Trond Lauge Laugen Bueskytterklubb331 9 4
8 8 Stø Frank Egil Lauge Laugen Bueskytterklubb321 11 3
9 9 Alm Morten Lillh Lillehammer Bueskytterklubb311 10 2
10 10 Hansen Lars Thomas Oslo Oslo Bueskyttere294 10 4
11 11 Aarskog Jon Arne KONGS Kongsvinger Bueskytterklubb288 8 3
12 12 Jensen Tor Willy Fredr Fredrikstad Bueskyttere288 7 3
13 13 Salvesen Joachim Adrian HEGIL H.E.G. IL - Bueskyttergruppe278 8 3
14 14 Huuse Gunnar Lillh Lillehammer Bueskytterklubb278 7 1
15 15 Russell Roberts Eirik Dramm Drammen Bueskyttere268 4 1
16 16 Utgaard Roy SOLOR Solør Bueskyttere265 6 5
Langbue 4
1 1 Russell Roberts Ina Kristin Dramm Drammen Bueskyttere171 4 0
Langbue Damer
1 1 Huuse Bente Lillh Lillehammer Bueskytterklubb253 5 2
2 2 Russell Roberts Solveig Dramm Drammen Bueskyttere216 5 0
Langbue Herrer
1 1 Langeland Odd Arne Ålesu Ålesund Bueskytterklubb 323 15 5
2 2 Huse Kjell Håvar Harøy Harøy Bogeskytarlag281 7 3
3 3 Børrud Tor Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere264 7 3
4 4 Jensen Arne Lillh Lillehammer Bueskytterklubb245 6 2
5 5 Økern Harald Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere197 3 0
Recurve Damer
1 1 Baginski Linda J Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere342 12 3
Recurve Herrer
1 1 Trøen Espen Lillh Lillehammer Bueskytterklubb281 8 2