Competition Detail
Competition Code2019193
Date11 aug. 2019
OrganizerLAND - Land Bueskytterklubb
PlaceOdnes
NameRandsfjordsjakta Dag 2
DescriptionNasjonalt stevne
NotesRune Edvartsen er dommer
Invitation PackageInvitation Package
Competition ResultsDivision/Class rank Division/Class rank
Division/Class Team rank Division/Class Team rank
Final rank Qualification rank Archer Club Total Golds X/Nines
Barebow Damer
1 1 Standerholen Nina Andrea Lauge Laugen Bueskytterklubb379 13 2
Barebow Herrer
1 1 Sørlie Lars Marius SOLOR Solør Bueskyttere398 17 3
2 2 Okon Zbigniew Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere296 6 2
Compound Herrer
1 1 Øyen Eddie Asgeir Lauge Laugen Bueskytterklubb482 38 22
2 2 Melgård Svein Stian KONGS Kongsvinger Bueskytterklubb461 34 23
3 3 Ament Milos Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere454 33 13
4 4 Syversen Bjørn KONGS Kongsvinger Bueskytterklubb436 29 12
Instinktiv 5
1 1 Bekkos Magnus HEGIL H.E.G. IL - Bueskyttergruppe294 11 4
Instinktiv Damer
1 1 Herud Linda Cathrine HEGIL H.E.G. IL - Bueskyttergruppe348 10 2
2 2 Schiele Laura Lillh Lillehammer Bueskytterklubb346 12 4
3 3 Haldorhamn Hilde Marie Dramm Drammen Bueskyttere302 7 1
4 4 Fyrun Aud Mari Brimi Dramm Drammen Bueskyttere273 6 1
5 5 Hagerup Kristin Lauge Laugen Bueskytterklubb264 5 4
6 6 Findebotten Lajla Dramm Drammen Bueskyttere185 0 0
7 7 Nergaard Monicha HEGIL H.E.G. IL - Bueskyttergruppe174 1 0
Instinktiv Herrer
1 1 Klåpbakken Ola Lauge Laugen Bueskytterklubb402 23 7
2 2 Larsen Øystein SOLOR Solør Bueskyttere374 9 6
3 3 Bryne Rolf Inge Krist Kristiansand Bueskyttere372 14 6
4 4 Hagerup Trond Lauge Laugen Bueskytterklubb359 10 3
5 5 Olufsen Bjørn Iver SOLOR Solør Bueskyttere354 14 6
6 6 Amundsen Lars Erik HEGIL H.E.G. IL - Bueskyttergruppe351 14 8
7 7 Sagvold Bjørnar Fjord Fjordane Bogeskytarlag326 12 5
8 8 Ødegård Eskil HEGIL H.E.G. IL - Bueskyttergruppe324 9 2
9 9 Foseid Leif SOLOR Solør Bueskyttere323 7 1
10 10 Messenlien Pål Lillh Lillehammer Bueskytterklubb311 6 1
11 11 Utgaard Roy SOLOR Solør Bueskyttere304 9 3
12 12 Russell Roberts Eirik Dramm Drammen Bueskyttere269 4 0
13 13 Jensen Tor Willy Fredr Fredrikstad Bueskyttere266 3 0
14 14 Salvesen Joachim Adrian HEGIL H.E.G. IL - Bueskyttergruppe250 6 3
15 15 Aarskog Jon Arne KONGS Kongsvinger Bueskytterklubb240 4 0
16 16 Rundhaug Ole Joar Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere182 3 1
Langbue 4
1 1 Russell Roberts Ina Kristin Dramm Drammen Bueskyttere129 2 0
Langbue Damer
1 1 Russell Roberts Solveig Dramm Drammen Bueskyttere187 2 0
Langbue Herrer
1 1 Langeland Odd Arne Ålesu Ålesund Bueskytterklubb 302 10 1
Recurve Herrer
1 1 Trøen Espen Lillh Lillehammer Bueskytterklubb269 2 1