Competition Detail
Competition Code2019224
Date30 mai 2019
OrganizerLille - Lillestrøm & Omegn Bueskyttere
PlaceKlubbens bane i Leiraveien, Lillestrøm
NameHimmelspretten
DescriptionNasjonalt stevne
Notes
Invitation PackageInvitation Package
Competition ResultsDivision/Class rank Division/Class rank
Final rank Qualification rank Archer Club Total Golds X/Nines
Barebow 1
1 1 Johannessen Jens Erik Lauge Laugen Bueskytterklubb780 32 5
2 2 Hauge Carl Erik SøRUM Sørumsand IF - Bueskyttergruppe778 27 5
3 3 Okon Zbigniew Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere777 23 11
4 4 Sjøtun Svein-Ole Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere771 18 9
5 5 Myrstad Nikolai Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere759 20 7
6 6 Myrstad Veslemøy Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere664 7 1
Barebow 2
1 1 Nummedal Rune Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere666 7 3
Compound 1
1 1 Isnes Trym Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere872 65 32
2 2 Albrigtsen Gøran Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere850 53 17
3 3 Sandvik Jan Olav Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere850 51 19
4 4 Svensen June Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere825 40 15
Compound 2
1 1 Svensen Bjørn Inge Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere850 49 16
2 2 Hansen Franck Martin EIDSV Eidsvoll Bueskyttere830 42 11
3 3 Persson Sven-Ove Vidar Vidar Sportsklubben - Bueskyttergr.822 34 9
4 4 Svensen Knut Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere801 28 11
5 5 Hansen Pål Skrei Skreia IL - Bueskyttere800 32 14
Compound 4
1 1 Kjensli Rebekka Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere865 61 25
2 2 Isnes Oda Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere824 41 18
Felles 6
Vestvold Tiril Ullen Ullensaker Bueskytterklubb
Instinktiv 1
1 1 Engen Kristian Skrei Skreia IL - Bueskyttere827 39 16
2 2 Bøe Kjell Sande Sandefjord Bueskyttere791 22 10
Instinktiv 2
1 1 Moe Thor Arne Skrei Skreia IL - Bueskyttere752 18 5
2 2 Svellet Erik Skrei Skreia IL - Bueskyttere655 11 2
Langbue 1
1 1 Børrud Tor Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere752 16 9
2 2 Økern Harald Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere744 13 5
3 3 Hennissen Petter N. Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere735 13 6
4 4 Hviding Roy Finst Finstadbru Bueskyttere715 15 4
5 5 Kribe Vera Wivi-Ann Finst Finstadbru Bueskyttere685 11 4
Langbue 2
1 1 Ellevold Gun-Helen Finst Finstadbru Bueskyttere709 11 4
2 2 Johannessen Janne SøRUM Sørumsand IF - Bueskyttergruppe637 10 1
Recurve 1
1 1 Hagen Paul André Sande Sandefjord Bueskyttere867 62 27
2 2 Roth Sander Sande Sandefjord Bueskyttere818 32 12
3 3 Hasthi Sander Thorbjørnsen Sarps Sarpsborg Bueskyttere803 27 11
4 4 Burhol Simen S. Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere787 23 11
5 5 Aarhaug Sigmund SøRUM Sørumsand IF - Bueskyttergruppe774 25 10
6 6 Mosand Arve Skrei Skreia IL - Bueskyttere761 21 8
7 7 Fevang Laila Sande Sandefjord Bueskyttere757 18 5
8 8 Stabell Henrik Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere736 17 6
9 9 Aarhaug Jørgen SøRUM Sørumsand IF - Bueskyttergruppe734 13 8
10 10 Nordmelan Ragnhild Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere724 14 2
Recurve 2
1 1 Corneliussen Knut EIDSV Eidsvoll Bueskyttere752 19 8
2 2 Hansen Stein-Erik Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere729 16 4
3 3 Moldenhauer Manfred Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere713 12 4
4 4 Søgnen Bjørn Reinhardt EIDSV Eidsvoll Bueskyttere705 8 2
5 5 Johannessen Birger Ullen Ullensaker Bueskytterklubb699 16 1
6 6 Stensbye Beate Røyset Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere665 10 2
7 7 Baginski Linda J Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere628 8 2
8 8 Brodshaug Aino Leira Skrei Skreia IL - Bueskyttere591 2 0
Recurve 3
1 1 Klumsten Jeanette Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere578 4 1
2 2 Olsen Leif Ansgar Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere550 5 1
3 3 Brodshaug Heidi Leira Skrei Skreia IL - Bueskyttere481 3 0
4 4 Gran Sandvik Sivert SøRUM Sørumsand IF - Bueskyttergruppe375 0 0
Recurve 4
1 1 Nordhagen-Martinsen Filip EIDSV Eidsvoll Bueskyttere832 41 17
2 2 Blindheimsvik Ida Linnea VIGRA Vigra IL - Bueskyttere804 31 9
3 3 Hansen Tilde Wahl ASKIM Askim Bueskytterklubb779 28 13
4 4 Bratteng Samantha Ysabel Skrei Skreia IL - Bueskyttere742 23 7
5 5 Landsvik Torjus Ovedal Stava Stavanger Bueskyttere730 19 8
6 6 Flateby Joakim Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere627 11 2
Recurve 5
1 1 Vestvold Oliver Ullen Ullensaker Bueskytterklubb629 5 0