Competition Detail
Competition Code2019256
Date13 juli 2019
OrganizerHEGIL - H.E.G. IL - Bueskyttergruppe
PlaceGalåen, Røros
NameKobberpila dag 1
DescriptionNasjonalt stevne
NotesDette er også Regions mesterskap for Midt-Norge.
Invitation PackageInvitation Package
Competition ResultsDivision/Class rank Division/Class rank
Division/Class Team rank Division/Class Team rank
Final rank Final rank
Qualification rank Qualification rank
Grids Grids
Final rank Qualification rank Archer Club Total Golds X/Nines
Barebow Damer
1 1 Standerholen Nina Andrea Lauge Laugen Bueskytterklubb304 0 0
2 2 Møinichen Brandtzæg Janne Berge Bergen Bueskyttere265 0 0
Barebow Herrer
1 4 Halvorsen Tom Berge Bergen Bueskyttere325 0 0
2 3 Torslett Hans Surna Surnadal IL - Bueskyttergruppe327 0 0
3 2 Sørlie Lars Marius SOLOR Solør Bueskyttere343 0 0
4 1 Bøe Terje Sande Sandefjord Bueskyttere352 0 0
5 5 Baller Frank Ås Ås Bueskyttere313 0 0
6 6 Søgård Jørn Ronny SOLOR Solør Bueskyttere286 0 0
7 7 Madaus Christian Henrich Surna Surnadal IL - Bueskyttergruppe281 0 0
8 8 Aaseth Torjus Lillh Lillehammer Bueskytterklubb267 0 0
Buejeger 1
1 1 Erkinharju Taisto KVINN Kvinnherad Bogeskyttarklubb381 0 0
Compound Damer
1 1 Svensen June Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere303 0 0
Compound Herrer
1 2 Berg Lars SOLOR Solør Bueskyttere422 0 0
2 1 Øyen Eddie Asgeir Lauge Laugen Bueskytterklubb462 0 0
3 4 Syversen Bjørn KONGS Kongsvinger Bueskytterklubb393 0 0
4 3 Ament Milos Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere400 0 0
5 5 Svensen Knut Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere369 0 0
6 6 Lien Morten Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere352 0 0
7 7 Rogstad Marius Sverr Sverresborg Bueskyttere350 0 0
Instinktiv 5
1 1 Bekkos Magnus HEGIL H.E.G. IL - Bueskyttergruppe312 0 0
Instinktiv Damer
1 2 Fyrun Aud Mari Brimi Dramm Drammen Bueskyttere280 0 0
2 1 Huse Ingunn Harøy Harøy Bogeskytarlag306 0 0
3 4 Godtlund Sørlie Heidi Merete SOLOR Solør Bueskyttere233 0 0
4 3 Hagerup Kristin Lauge Laugen Bueskytterklubb269 0 0
5 5 Haldorhamn Hilde Marie Dramm Drammen Bueskyttere226 0 0
7 6 Svendsen Renée M. HEGIL H.E.G. IL - Bueskyttergruppe170 0 0
8 7 Findebotten Lajla Dramm Drammen Bueskyttere89 0 0
Instinktiv Herrer
1 1 Klåpbakken Ola Lauge Laugen Bueskytterklubb368 0 0
2 2 Amundsen Lars Erik HEGIL H.E.G. IL - Bueskyttergruppe356 0 0
3 4 Bakke Terje KVINN Kvinnherad Bogeskyttarklubb349 0 0
4 3 Storøien Bjørn Fjord Fjordane Bogeskytarlag355 0 0
5 5 Holmedal Hans Einar KVINN Kvinnherad Bogeskyttarklubb346 0 0
6 6 Hagerup Trond Lauge Laugen Bueskytterklubb345 0 0
7 7 Johnsen Frank KVINN Kvinnherad Bogeskyttarklubb333 0 0
9 9 Bryne Rolf Inge Krist Kristiansand Bueskyttere323 0 0
10 10 Olufsen Bjørn Iver SOLOR Solør Bueskyttere317 0 0
11 11 Sagvold Bjørnar Fjord Fjordane Bogeskytarlag297 0 0
12 12 Alm Morten Lillh Lillehammer Bueskytterklubb272 0 0
13 13 Tømmerhoel Lars Martin HEGIL H.E.G. IL - Bueskyttergruppe269 0 0
14 14 Huse Rikard Harøy Harøy Bogeskytarlag267 0 0
15 15 Storøien Odin Fjord Fjordane Bogeskytarlag256 0 0
16 16 Utgaard Roy SOLOR Solør Bueskyttere242 0 0
17 17 Aarskog Jon Arne KONGS Kongsvinger Bueskytterklubb230 0 0
18 18 Russell Roberts Eirik Dramm Drammen Bueskyttere224 0 0
19 19 Salvesen Joachim Adrian HEGIL H.E.G. IL - Bueskyttergruppe217 0 0
21 20 Hermansson Svein Lauge Laugen Bueskytterklubb205 0 0
22 21 Rasmussen Kim HEGIL H.E.G. IL - Bueskyttergruppe196 0 0
Langbue 4
1 1 Russell Roberts Ina Kristin Dramm Drammen Bueskyttere190 0 0
Langbue Damer
1 1 Russell Roberts Solveig Dramm Drammen Bueskyttere183 0 0
Langbue Herrer
1 1 Pahlm Per Ivar Fjord Fjordane Bogeskytarlag319 0 0
3 3 Huse Kjell Håvar Harøy Harøy Bogeskytarlag237 0 0
4 4 Langeland Odd Arne Ålesu Ålesund Bueskytterklubb 227 0 0
5 5 Seljevold Bjørn Inge SOLOR Solør Bueskyttere223 0 0
6 6 Økern Harald Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere222 0 0
7 7 Koloske Jens Molde Molde Bueskyttere217 0 0
8 8 Aspås Kjell Morten HEGIL H.E.G. IL - Bueskyttergruppe114 0 0
Recurve Herrer
1 1 Raphaug Petter Sverr Sverresborg Bueskyttere407 0 0
2 2 Trøen Espen Lillh Lillehammer Bueskytterklubb262 0 0