Competition Detail
Competition Code2019262
Date18 mai 2019
OrganizerEIDSV - Eidsvoll Bueskyttere
PlaceElstad gård i Eidsvoll
NameÅpnings stevne
DescriptionNasjonalt stevne
NotesÅpning av Eidsvoll's bueskytterbane
Invitation PackageInvitation Package
Competition ResultsDivision/Class rank Division/Class rank
Division/Class Team rank Division/Class Team rank
Final rank Qualification rank Archer Club Total Golds X/Nines
Barebow 1
1 1 Johannessen Jens Erik Lauge Laugen Bueskytterklubb586 0 0
2 2 Hauge Carl Erik SøRUM Sørumsand IF - Bueskyttergruppe578 0 0
3 3 Sjøtun Svein-Ole Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere567 0 0
4 4 Myrstad Nikolai Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere566 0 0
5 5 Myrstad Veslemøy Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere435 0 0
Barebow 2
1 1 Martinsen Jan EIDSV Eidsvoll Bueskyttere482 0 0
Compound 1
1 1 Johnsen Jon William Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere657 0 0
2 2 Svensen June Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere645 0 0
2 2 Eilertsen Roger Vidar Vidar Sportsklubben - Bueskyttergr.645 0 0
Compound 2
1 1 Hansen Franck Martin EIDSV Eidsvoll Bueskyttere622 0 0
2 2 Hansen Pål Skrei Skreia IL - Bueskyttere558 0 0
Compound 4
1 1 Kjensli Rebekka Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere660 0 0
Felles 6
Vestvold Tiril Ullen Ullensaker Bueskytterklubb
Instinktiv 1
1 1 Engen Kristian Skrei Skreia IL - Bueskyttere626 0 0
2 2 Nordviken Ivar Skrei Skreia IL - Bueskyttere543 0 0
Instinktiv 2
1 1 Evang Jan Marius Ullen Ullensaker Bueskytterklubb503 0 0
2 2 Svellet Erik Skrei Skreia IL - Bueskyttere446 0 0
Langbue 1
1 1 Børrud Tor Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere549 0 0
Langbue 2
1 1 Johannessen Janne SøRUM Sørumsand IF - Bueskyttergruppe447 0 0
Recurve 2
1 1 Søgnen Bjørn Reinhardt EIDSV Eidsvoll Bueskyttere586 0 0
2 2 Mosbakk Ketil Ullen Ullensaker Bueskytterklubb562 0 0
3 3 Stabell Henrik Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere539 0 0
4 4 Johannessen Birger Ullen Ullensaker Bueskytterklubb518 0 0
5 5 Moldenhauer Manfred Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere509 0 0
6 6 Baginski Linda J Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere504 0 0
7 7 Brodshaug Aino Leira Skrei Skreia IL - Bueskyttere451 0 0
8 8 Corneliussen Knut EIDSV Eidsvoll Bueskyttere140 0 0
9 9 Nordmelan Ragnhild Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere44 0 0
Recurve 3
1 1 Klumsten Jeanette Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere529 0 0
Recurve 4
1 1 Nordhagen-Martinsen Filip EIDSV Eidsvoll Bueskyttere642 0 0
2 2 Bratteng Samantha Ysabel Skrei Skreia IL - Bueskyttere410 0 0
Recurve 5
1 1 Vestvold Oliver Ullen Ullensaker Bueskytterklubb475 0 0