Competition Detail
Competition Code2019269
Date29 aug. 2019
OrganizerLille - Lillestrøm & Omegn Bueskyttere
PlaceKlubbens bane i Leiraveien, Lillestrøm
NameNorgesrunde
DescriptionNasjonalt stevne
Notes
Invitation PackageInvitation Package
Competition ResultsDivision/Class rank Division/Class rank
Division/Class Team rank Division/Class Team rank
Final rank Qualification rank Archer Club Total Golds X/Nines
Barebow 1
1 1 Hauge Carl Erik SøRUM Sørumsand IF - Bueskyttergruppe565 10 4
2 2 Myrstad Nikolai Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere540 10 4
3 3 Sjøtun Svein-Ole Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere539 7 3
4 4 Myrstad Veslemøy Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere446 4 1
Compound 1
1 1 Sannerud Stian Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere658 25 10
2 2 Hansen Franck Martin EIDSV Eidsvoll Bueskyttere650 25 5
3 3 Svensen June Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere619 13 8
Compound 2
1 1 Svensen Knut Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere632 18 4
Compound 4
1 1 Kjensli Rebekka Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere689 43 20
Felles 6
Halle Vilde Helene Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere
Sigvartsen Henrik Slemdal SøRUM Sørumsand IF - Bueskyttergruppe
Instinktiv 1
1 1 Sjøstjern Svein ASKIM Askim Bueskytterklubb615 18 5
2 2 Rundhaug Ole Joar Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere576 9 4
Langbue 1
1 1 Børrud Tor Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere542 8 1
2 2 Hennissen Petter N. Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere538 5 0
3 3 Hviding Roy Finst Finstadbru Bueskyttere497 6 3
4 4 Ellevold Gun-Helen Finst Finstadbru Bueskyttere418 4 0
Langbue 2
1 1 Sigvartsen Morten SøRUM Sørumsand IF - Bueskyttergruppe533 7 0
2 2 Johannessen Janne SøRUM Sørumsand IF - Bueskyttergruppe459 3 2
Recurve 1
1 1 Aarhaug Sigmund SøRUM Sørumsand IF - Bueskyttergruppe596 9 3
2 2 Aarhaug Jørgen SøRUM Sørumsand IF - Bueskyttergruppe517 4 0
Recurve 2
1 1 Nordmelan Ragnhild Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere567 12 3
2 2 Sjøtun Odin Foss Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere543 10 5
3 3 Padderud Thor Erik Hvals Hvalstad IL - Bueskyttergruppe519 8 2
4 4 Moldenhauer Manfred Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere465 5 3
Recurve 3
1 1 Grosberghaugen Jon Olav Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere418 2 1
2 2 Holmen Rune Moen SøRUM Sørumsand IF - Bueskyttergruppe263 1 0
Recurve 4
1 1 Nordhagen-Martinsen Filip EIDSV Eidsvoll Bueskyttere565 14 4
2 2 Flateby Joakim Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere480 3 1