Competition Detail
Competition Code2019314
Date20 okt. 2019
OrganizerEIDSV - Eidsvoll Bueskyttere
PlaceElstad gård
NameJordefelten 2019
DescriptionNasjonalt stevne
NotesStevnet vil også være kretsmesterskap for skyttere fra Oslo og Akershus.
Invitation PackageInvitation Package
Competition ResultsDivision/Class rank Division/Class rank
Division/Class Team rank Division/Class Team rank
Final rank Qualification rank Archer Club Total Golds X/Nines
Barebow 1
1 1 Sørlie Lars Marius SOLOR Solør Bueskyttere302 26 9
2 2 Berget Stig Gøran Sande Sandefjord Bueskyttere298 24 14
3 3 Sjøtun Svein-Ole Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere228 12 5
4 4 Okon Zbigniew Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere212 8 2
Barebow 2
1 1 Piela Andrzej Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere221 9 2
2 2 Hauge Carl Erik SøRUM Sørumsand IF - Bueskyttergruppe199 7 4
Compound 1
1 1 Berg Lars SOLOR Solør Bueskyttere341 44 21
2 2 Johnsen Jon William EIDSV Eidsvoll Bueskyttere339 42 18
3 3 Syversen Bjørn KONGS Kongsvinger Bueskytterklubb331 45 15
4 4 Ament Milos Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere327 34 10
5 5 Hansen Franck Martin EIDSV Eidsvoll Bueskyttere316 29 15
6 6 Svensen June Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere289 23 9
7 7 Thorkildsen Ernst SOLOR Solør Bueskyttere237 20 9
Compound 2
1 1 Nyeggen Kai Skrei Skreia IL - Bueskyttere309 30 11
2 2 Gulbrandsen Håkon Silsand EIDSV Eidsvoll Bueskyttere270 23 7
Felles 6
Silsand Otto Skar EIDSV Eidsvoll Bueskyttere
Instinktiv 1
1 1 Engen Kristian Skrei Skreia IL - Bueskyttere282 26 6
2 2 Huse Ingunn Harøy Harøy Bogeskytarlag282 20 11
3 3 Aarskog Jon Arne KONGS Kongsvinger Bueskytterklubb259 19 9
4 4 Olufsen Bjørn Iver SOLOR Solør Bueskyttere249 8 3
5 5 Utgaard Roy SOLOR Solør Bueskyttere242 13 3
6 6 Foseid Leif SOLOR Solør Bueskyttere235 16 4
7 7 Nyeggen Irene Grace Skrei Skreia IL - Bueskyttere222 15 8
8 8 Godtlund Sørlie Heidi Merete SOLOR Solør Bueskyttere194 10 5
Instinktiv 2
1 1 Andreassen Bernt Lillh Lillehammer Bueskytterklubb221 9 3
Langbue 1
1 1 Neergaard Knut Dramm Drammen Bueskyttere245 11 4
2 2 Huse Kjell Håvar Harøy Harøy Bogeskytarlag244 14 5
3 3 Børrud Tor Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere220 5 2
Langbue 2
1 1 Johannessen Janne SøRUM Sørumsand IF - Bueskyttergruppe125 2 1
Recurve 1
1 1 Burhol Simen S. Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere255 13 2
2 2 Baginski Linda J Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere123 1 0
Recurve 2
1 1 Johannessen Birger Ullen Ullensaker Bueskytterklubb214 8 5
Recurve 4
1 1 Flateby Joakim Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere139 4 1