Competition Detail
Competition Code2019315
Date31 aug. 2019
OrganizerFørde - Førde Bogeskyttarklubb
PlaceFørde
NameHalbrend buearena
DescriptionRegionalt mesterskap
NotesÅpent regionmesterskap og jubileumsstevne for Førde bogeskyttarklubb. Gjesteklasser på 25 og 60 meter utenfor konkurranse.
Invitation PackageInvitation Package
Competition ResultsDivision/Class rank Division/Class rank
Division/Class Team rank Division/Class Team rank
Final rank Qualification rank Archer Club Total Golds X/Nines
Barebow Damer
1 1 Hustveit Malin Bratlund FANA Fana Bueskytterklubb554 4 0
2 2 Johansen Bettina Moberg FANA Fana Bueskytterklubb502 4 0
Barebow Herrer
1 1 Klever Torbjørn FANA Fana Bueskytterklubb613 10 3
2 2 Hustveit Arthur FANA Fana Bueskytterklubb610 13 2
3 3 Orvedal Asbjørn Olav FANA Fana Bueskytterklubb445 2 2
Compound Herrer
1 1 Holte Ole Jørgen Berge Bergen Bueskyttere682 38 13
2 2 Makassiouk Yuri VIGRA Vigra IL - Bueskyttere558 29 11
Instinktiv Damer
1 1 Hoff Kjerstin FANA Fana Bueskytterklubb609 8 6
Instinktiv Herrer
1 1 Sagvold Bjørnar Fjord Fjordane Bogeskytarlag637 12 4
2 2 Hoff Victor FANA Fana Bueskytterklubb622 9 2
Langbue Damer
1 1 Kouzguinova Lidia VIGRA Vigra IL - Bueskyttere553 2 0
Langbue Herrer
1 1 Johnsen Håkon Strømland FANA Fana Bueskytterklubb543 8 5
Recurve Damer
1 1 Alden-Håøy Berit Randi Førde Førde Bogeskyttarklubb444 2 0
Recurve Herrer
1 1 Stein Magnus Pilskog Førde Førde Bogeskyttarklubb623 17 6
2 2 Hogrenning Jan Ove Loen Loen IL - Bogeskyttergruppa578 8 1
3 3 kvalheim vidar NORDF Ytre Nordfjord Bueskytterklubb539 8 1
4 4 Krapka Ladislav Loen Loen IL - Bogeskyttergruppa527 9 6
5 5 Laukeland Terje Førde Førde Bogeskyttarklubb514 0 0
6 6 Andreassen Kåre Einar Flakt Flaktveit IK - Bueskyttergruppe366 5 1
7 7 Kolnes Ole Fartein Knutson Førde Førde Bogeskyttarklubb339 0 0
8 8 Moen Jørn Loen Loen IL - Bogeskyttergruppa260 0 0
9 9 Brennesvik Asgeir Flakt Flaktveit IK - Bueskyttergruppe193 1 1
Recurve Herrer 50
1 1 Sekkelsten Jan Roar Førde Førde Bogeskyttarklubb455 5 2
Recurve Kadett Jenter
1 1 Benjaminsen Oda Amalie Førde Førde Bogeskyttarklubb417 3 0
Recurve Rekrutt Gutter
1 1 Makassiouk Maxim VIGRA Vigra IL - Bueskyttere642 12 3
Recurve Rekrutt Jenter
1 1 Hustveit Julie Bratlund FANA Fana Bueskytterklubb544 13 4
3 3 Selvik Victoria Kristine Førde Førde Bogeskyttarklubb257 3 1