Competition Detail
Competition Code2019383
Date15 nov. 2019
OrganizerUllen - Ullensaker Bueskytterklubb
PlaceMogreina skole
NameULLR-CUP
NotesUllensaker Bueskytterklubb(UBK) inviterer til ULLR*-kveldscup på Mogreina skole.

Det skytes 30 piler på 18 meter, alle approberte klasser.
Det skytes i alt 5 kvelder. Datoene er:
- fredag 15.november 2019
- fredag 6.desember 2019. ‘
- fredag januar/februar og avsluttende finaledag mars - tidspunkt for 2020 kommer !

TK/ Oppvarming: kl 17.30 Start: kl 18:00 (2 puljer evt ved behov, TK kl 20)

Hoveddommer: Pål Vik-Strandli
Invitation PackageInvitation Package
Competition ResultsDivision/Class rank Division/Class rank
Division/Class Team rank Division/Class Team rank
Final rank Qualification rank Archer Club Total Golds X/Nines
Barebow 1
1 1 Sørlie Lars Marius KONGS Kongsvinger Bueskytterklubb241 2 7
2 2 Søgård Jørn Ronny SOLOR Solør Bueskyttere210 5 2
Instinktiv 1
1 1 Godtlund Sørlie Heidi Merete KONGS Kongsvinger Bueskytterklubb243 5 8
2 2 Utgaard Roy SOLOR Solør Bueskyttere235 5 5
Instinktiv 2
1 1 Fjeldheim Ola Ullen Ullensaker Bueskytterklubb206 0 5
3 3 Evang Jan Marius Ullen Ullensaker Bueskytterklubb181 2 4
4 4 Espe Berit Ullen Ullensaker Bueskytterklubb154 2 0
Langbue 1
1 1 Børrud Tor Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere240 7 7
2 2 Hviding Roy SøRUM Sørumsand IF - Bueskyttergruppe237 7 10
3 3 Ellevold Gun-Helen SøRUM Sørumsand IF - Bueskyttergruppe216 1 7
Langbue 2
1 1 Sigvartsen Morten SøRUM Sørumsand IF - Bueskyttergruppe241 7 7
Recurve 1
1 1 Aarhaug Jørgen SøRUM Sørumsand IF - Bueskyttergruppe274 12 11
2 2 Aarhaug Sigmund SøRUM Sørumsand IF - Bueskyttergruppe273 11 14
3 3 Mosbakk Ketil Ullen Ullensaker Bueskytterklubb272 14 8
Recurve 2
1 1 Østengen Vik-Strandli Hedvig Martine Ullen Ullensaker Bueskytterklubb261 9 8
2 2 Johannessen Birger Ullen Ullensaker Bueskytterklubb258 5 16
3 3 Moldenhauer Manfred Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere251 7 7
4 4 Kribe Vera Wivi-Ann SøRUM Sørumsand IF - Bueskyttergruppe236 4 5
5 5 Olsen Leif Ansgar Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere194 0 3
Recurve 3
1 1 Grime Lars Erik Ullen Ullensaker Bueskytterklubb264 6 16
2 2 Mosbakk Gyda Ullen Ullensaker Bueskytterklubb260 8 11
3 3 Holmen Rune Moen SøRUM Sørumsand IF - Bueskyttergruppe260 7 9
4 4 Klumsten Jeanette Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere245 6 6
5 5 Sørhagen Trine Ullen Ullensaker Bueskytterklubb233 3 11
6 6 Sparbo Vanvik Lena Ullen Ullensaker Bueskytterklubb209 1 5
7 7 Kjelstrup Audun Ullen Ullensaker Bueskytterklubb194 0 5
Recurve 4
1 1 Fjeldheim Ragne Marie Ullen Ullensaker Bueskytterklubb252 7 7
2 2 Fjeldheim Oda Emilie Ullen Ullensaker Bueskytterklubb251 6 11
3 3 Bergundhaugen Bakkemo Rebekka Ullen Ullensaker Bueskytterklubb239 3 11
4 4 Reinhardsen Emilie Ullen Ullensaker Bueskytterklubb201 7 4
5 5 Vestvold Oliver Ullen Ullensaker Bueskytterklubb200 1 7
6 6 Grime Espen Ullen Ullensaker Bueskytterklubb190 2 6
7 7 Vestvold Tiril Ullen Ullensaker Bueskytterklubb142 1 2
8 8 Jønsrud Mathilde Ullen Ullensaker Bueskytterklubb47 0 0