Competition Detail
Competition Code2019384
Date 6 des. 2019
OrganizerUllen - Ullensaker Bueskytterklubb
PlaceMogreina Skole
NameULLR-CUP
NotesUllensaker Bueskytterklubb(UBK) inviterer til ULLR*-kveldscup på Mogreina skole.

Det skytes 30 piler på 18 meter, alle approberte klasser.
Det skytes i alt 5 kvelder. Datoene er:
- fredag 15.november 2019
- fredag 6.desember 2019. ‘
- fredag 31. januar
- fredag 28. februar
- lørdag 7. mars 30 piler + finaler


TK/ Oppvarming: kl 18:00 Start: kl 18:15 (2 puljer evt ved behov, TK kl 20)
Tidspunkter for finalestevne bestemmes når vi ser antall deltakere.

Hoveddommer: Pål Vik-Strandli
Invitation PackageInvitation Package
Competition ResultsDivision/Class rank Division/Class rank
Division/Class Team rank Division/Class Team rank
Final rank Qualification rank Archer Club Total Golds X/Nines
Barebow 1
1 1 Sørlie Lars Marius KONGS Kongsvinger Bueskytterklubb257 4 11
2 2 Hauge Carl Erik SøRUM Sørumsand IF - Bueskyttergruppe228 4 4
3 3 Søgård Jørn Ronny SOLOR Solør Bueskyttere195 2 3
4 4 Myrstad Veslemøy Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere174 1 4
Compound 2
1 1 Aktas Yasin Ullen Ullensaker Bueskytterklubb263 0 23
Compound 3
1 1 Nordhagen-Martinsen Tobias EIDSV Eidsvoll Bueskyttere234 2 8
Instinktiv 1
1 1 Godtlund Sørlie Heidi Merete KONGS Kongsvinger Bueskytterklubb245 5 9
2 2 Utgaard Roy SOLOR Solør Bueskyttere232 2 6
Instinktiv 2
1 1 Evang Jan Marius Ullen Ullensaker Bueskytterklubb182 3 4
3 3 Espe Berit Ullen Ullensaker Bueskytterklubb161 1 2
Langbue 1
1 1 Hviding Roy SøRUM Sørumsand IF - Bueskyttergruppe238 5 5
2 2 Børrud Tor Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere228 4 7
3 3 Ellevold Gun-Helen SøRUM Sørumsand IF - Bueskyttergruppe221 4 4
Langbue 2
1 1 Sigvartsen Morten SøRUM Sørumsand IF - Bueskyttergruppe241 5 10
Recurve 1
1 1 Refseth George Oslo Oslo Bueskyttere277 13 11
2 2 Aarhaug Jørgen SøRUM Sørumsand IF - Bueskyttergruppe276 12 13
3 3 Mosbakk Ketil Ullen Ullensaker Bueskytterklubb261 9 12
Recurve 2
1 1 Kribe Vera Wivi-Ann SøRUM Sørumsand IF - Bueskyttergruppe260 5 13
2 2 Østengen Vik-Strandli Hedvig Martine Ullen Ullensaker Bueskytterklubb258 11 10
3 3 Johannessen Birger Ullen Ullensaker Bueskytterklubb257 4 14
4 4 Amundsen Sveinung Ullen Ullensaker Bueskytterklubb248 3 12
5 5 Grosberghaugen Jon Olav Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere245 5 7
6 6 Nordhagen-Martinsen Filip EIDSV Eidsvoll Bueskyttere240 4 13
7 7 Mosbakk Gyda Ullen Ullensaker Bueskytterklubb0 0 0
Recurve 3
1 1 Grime Lars Erik Ullen Ullensaker Bueskytterklubb268 11 13
2 2 Klumsten Jeanette Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere254 4 13
3 3 Kjelstrup Audun Ullen Ullensaker Bueskytterklubb215 4 5
3 3 Sparbo Vanvik Lena Ullen Ullensaker Bueskytterklubb0 0 0
4 4 Gundersen Jan gunnar Ullen Ullensaker Bueskytterklubb187 1 5
Recurve 4
1 1 Grime Espen Ullen Ullensaker Bueskytterklubb227 4 5
2 2 Bergundhaugen Bakkemo Rebekka Ullen Ullensaker Bueskytterklubb211 4 5
3 3 Reinhardsen Emilie Ullen Ullensaker Bueskytterklubb178 1 3
4 4 Vestvold Oliver Ullen Ullensaker Bueskytterklubb178 1 2
5 5 Vestvold Tiril Ullen Ullensaker Bueskytterklubb155 3 0
6 6 Jønsrud Mathilde Ullen Ullensaker Bueskytterklubb109 0 0