Competition Detail
Competition Code2020018
Date29 feb. 2020
OrganizerLillh - Lillehammer Bueskytterklubb
PlaceEnsby
NameDjupsnøpila 2020
DescriptionNasjonalt stevne
NotesPåmelding er lagt ut på denne siden: https://lillehammerbueskyttere.no/djupsnopila/
Invitation PackageInvitation Package
Competition ResultsDivision/Class rank Division/Class rank
Division/Class Team rank Division/Class Team rank
Final rank Qualification rank Archer Club Total Golds X/Nines
Barebow 1
1 1 Sørlie Lars Marius KONGS Kongsvinger Bueskytterklubb399 23 7
2 2 Baller Frank Ås Ås Bueskyttere347 9 3
3 3 Csakvari Orsolya Sande Sandefjord Bueskyttere339 11 2
4 4 Standerholen Nina Andrea Lauge Laugen Bueskytterklubb320 13 4
5 5 Messenlien Pål Lillh Lillehammer Bueskytterklubb299 12 1
6 6 Søgård Jørn Ronny SOLOR Solør Bueskyttere297 0 0
7 7 Okon Zbigniew Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere225 5 1
Barebow 2
1 1 Edler Fredrik Lillh Lillehammer Bueskytterklubb359 15 2
2 2 Piela Andrzej Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere350 14 5
3 3 Haugberg Lars Sande Sandefjord Bueskyttere311 7 1
Compound 1
1 1 Syversen Bjørn KONGS Kongsvinger Bueskytterklubb491 41 25
2 2 Øyen Eddie Asgeir Lauge Laugen Bueskytterklubb479 38 22
3 3 Toth Gabor Sande Sandefjord Bueskyttere389 22 10
Compound 2
1 1 Wilberg Simen Lillh Lillehammer Bueskytterklubb272 9 1
Instinktiv 2
1 1 Odden Torunn Tafjord LAND Land Bueskytterklubb358 9 5
2 2 Syslak Hans Martin Johnsen LAND Land Bueskytterklubb333 17 5
3 3 Sandburg Kerstin Lillh Lillehammer Bueskytterklubb320 14 6
4 4 Reiss Semb Henning Lillh Lillehammer Bueskytterklubb249 5 3
5 5 Sandburg Kari Lillh Lillehammer Bueskytterklubb201 5 0
Instinktiv Damer
1 1 Herud Linda Cathrine HEGIL H.E.G. IL - Bueskyttergruppe318 8 3
2 2 Fyrun Aud Mari Brimi Lauge Laugen Bueskytterklubb263 7 4
3 3 Schiele Laura Lillh Lillehammer Bueskytterklubb262 4 0
4 4 Lien Liv Lauge Laugen Bueskytterklubb230 5 2
5 5 Sundberg Cecilia Sande Sandefjord Bueskyttere218 10 3
6 6 Nergaard Monicha HEGIL H.E.G. IL - Bueskyttergruppe205 7 3
7 7 Brueland Brigitte C.B. Sande Sandefjord Bueskyttere190 3 0
8 8 Brendhaugen Solveig Lauge Laugen Bueskytterklubb177 3 1
Instinktiv Herrer
1 1 Odden Asle Morten LAND Land Bueskytterklubb365 16 6
2 2 Klåpbakken Ola Lauge Laugen Bueskytterklubb354 11 4
3 3 Stø Frank Egil Lauge Laugen Bueskytterklubb346 14 4
4 4 Bryne Rolf Inge Krist Kristiansand Bueskyttere344 15 7
5 5 Amundsen Lars Erik HEGIL H.E.G. IL - Bueskyttergruppe315 9 4
6 6 Gaasholt Steinar Sande Sandefjord Bueskyttere265 7 2
7 7 Aarskog Jon Arne KONGS Kongsvinger Bueskytterklubb220 6 1
Langbue 2
1 1 Sigvartsen Morten SøRUM Sørumsand IF - Bueskyttergruppe359 19 7
2 2 Hviding Roy SøRUM Sørumsand IF - Bueskyttergruppe275 7 2
Langbue Damer
1 1 Huuse Bente Lillh Lillehammer Bueskytterklubb250 7 1
2 2 Finnøy Iris Harøy Harøy Bogeskytarlag160 2 0
3 3 Breivik Evelyn Harøy Harøy Bogeskytarlag159 2 1
4 4 Manou Hellem Anja Lillh Lillehammer Bueskytterklubb155 0 0
Langbue Herrer
1 1 Neergaard Knut Dramm Drammen Bueskyttere298 7 1
2 2 Børrud Tor Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere277 9 1
3 3 Brendhaugen Kristen Lauge Laugen Bueskytterklubb270 9 1
4 4 Søderlund Frank Lillh Lillehammer Bueskytterklubb241 2 1
5 5 Sortland Meho Lillh Lillehammer Bueskytterklubb236 5 1
6 6 Jensen Arne Lillh Lillehammer Bueskytterklubb216 4 2
Recurve 1
1 1 Trøen Espen Lillh Lillehammer Bueskytterklubb314 9 2
2 2 Søgnen Bjørn Reinhardt EIDSV Eidsvoll Bueskyttere305 12 3