Competition Detail
Competition Code2020019
Date13 juni 2020
OrganizerDramm - Drammen Bueskyttere
PlaceSkoger
NameSommerstevne i Drammen
DescriptionNasjonalt stevne
NotesHoveddommer:Eirik Russel-Roberts
Dommer: Christian Amble
Invitation PackageInvitation Package
Competition ResultsDivision/Class rank Division/Class rank
Division/Class Team rank Division/Class Team rank
Final rank Qualification rank Archer Club Total Golds X/Nines
Barebow 1
1 1 Berget Stig Gøran Sande Sandefjord Bueskyttere405 22 9
2 2 Wraalsen Morten Andre Grenl Grenland Bueskyttere373 16 7
3 3 Edvardsen Rune Hvale Hvaler IL - Bueskyttere371 17 4
4 4 Møinichen Brandtzæg Janne Berge Bergen Bueskyttere354 10 3
5 5 Søgnen Bjørn Reinhardt EIDSV Eidsvoll Bueskyttere303 10 1
6 6 Hovland Jørn Dramm Drammen Bueskyttere303 6 1
7 7 Berntsen Snorre Grenl Grenland Bueskyttere275 8 1
8 8 Edvardsen Inger Fjelstad Hvale Hvaler IL - Bueskyttere258 5 2
9 9 Lernons Tufte Tina Helene Dramm Drammen Bueskyttere246 4 0
10 10 Berntsen Elfrid Grenl Grenland Bueskyttere147 3 0
Barebow 2
1 1 Sortland Morten Hvale Hvaler IL - Bueskyttere382 21 6
2 2 Hatfield Daniel Dwight Oslo Oslo Bueskyttere351 9 3
3 3 Amble Christian Dramm Drammen Bueskyttere240 6 2
4 4 Løe Jonny Dramm Drammen Bueskyttere217 1 0
Barebow 4
1 1 Løe Line Dramm Drammen Bueskyttere258 9 4
Buejeger 1
1 1 Thorkildsen Ernst SOLOR Solør Bueskyttere452 31 12
2 2 Ament Milos Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere445 27 15
3 3 Sætersmoen Gunnar SOLOR Solør Bueskyttere378 22 9
4 4 Sætersmoen Margrethe SOLOR Solør Bueskyttere330 16 6
Compound 1
1 1 Øyen Eddie Asgeir Lauge Laugen Bueskytterklubb485 41 25
2 2 Eilertsen Roger Vidar Vidar Sportsklubben - Bueskyttergr.466 35 18
3 3 Syversen Bjørn KONGS Kongsvinger Bueskytterklubb463 36 16
4 4 Berg Lars SOLOR Solør Bueskyttere462 33 18
5 5 Melgård Svein Stian KONGS Kongsvinger Bueskytterklubb458 36 17
6 6 Hjelle Petter Vidar Vidar Sportsklubben - Bueskyttergr.437 29 13
7 7 Hjelle Ylva Vidar Vidar Sportsklubben - Bueskyttergr.436 34 19
8 8 Toth Gabor Sande Sandefjord Bueskyttere425 29 12
9 9 Sannerud Stian Vidar Vidar Sportsklubben - Bueskyttergr.423 30 13
10 10 Svensen June Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere402 22 9
11 11 Devold-Haagensen Stein Vidar Vidar Sportsklubben - Bueskyttergr.399 16 6
12 12 Tretli Tor Vidar Vidar Sportsklubben - Bueskyttergr.396 23 11
Compound 2
1 1 Granum Aksel Oslo Oslo Bueskyttere465 33 21
2 2 Aarskog Jon Arne KONGS Kongsvinger Bueskytterklubb371 14 4
3 3 Hansen Franck Martin EIDSV Eidsvoll Bueskyttere370 17 5
Compound 4
1 1 Ballestad Marit Grenl Grenland Bueskyttere157 3 1
Instinktiv 1
1 1 Bakke Terje KVINN Kvinnherad Bogeskyttarklubb399 18 6
2 2 Olufsen Bjørn Iver SOLOR Solør Bueskyttere357 15 5
3 3 Storøien Bjørn Fjord Fjordane Bogeskytarlag351 12 4
4 4 Odden Asle Morten LAND Land Bueskytterklubb326 12 3
5 5 Bryne Rolf Inge Krist Kristiansand Bueskyttere313 13 2
6 6 Neergaard Knut Dramm Drammen Bueskyttere308 9 4
7 7 Hellwig Sven Molde Molde Bueskyttere297 7 1
8 8 Odden Torunn Tafjord LAND Land Bueskytterklubb277 9 3
9 9 Fyrun Aud Mari Brimi Lauge Laugen Bueskytterklubb274 6 1
10 10 Haldorhamn Hilde Marie Dramm Drammen Bueskyttere261 9 2
11 11 Sandø Grete Harøy Harøy Bogeskytarlag261 7 3
12 12 Sundberg Cecilia Sande Sandefjord Bueskyttere238 7 1
13 13 Kruzycki Udo KONGS Kongsvinger Bueskytterklubb169 3 0
Instinktiv 2
1 1 Flaglien Lars Petter Dramm Drammen Bueskyttere365 19 7
2 2 Findebotten Lajla Dramm Drammen Bueskyttere267 4 0
Instinktiv 4
1 1 Ballestad Synnøve Grenl Grenland Bueskyttere213 4 2
Instinktiv 5
1 1 Kruzycki Jønnes KONGS Kongsvinger Bueskytterklubb179 3 1
Langbue 1
1 1 Anzjøn Stein Klepp Klepp Bueskyttere336 13 3
2 2 Jerpåsen Jan Roger Dramm Drammen Bueskyttere292 7 2
3 3 Hansen Kristian Klepp Klepp Bueskyttere286 6 0
4 4 Børrud Tor Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere245 4 2
5 5 Koloske Jens Molde Molde Bueskyttere240 4 1
6 6 Føynum Ståle Larvi Larvik Bueskyttere225 6 1
7 7 Gjertsen Christian Klepp Klepp Bueskyttere221 2 0
8 8 Finnøy Iris Harøy Harøy Bogeskytarlag206 3 1
9 9 Økern Harald Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere201 3 0
10 10 Harnes André Larvi Larvik Bueskyttere169 4 0
11 11 Breivik Evelyn Harøy Harøy Bogeskytarlag156 1 0
12 12 Moldenhauer Manfred Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere144 2 0
Langbue 2
1 1 Hviding Roy SøRUM Sørumsand IF - Bueskyttergruppe298 9 5
Recurve 1
1 1 Burhol Simen S. Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere477 36 24
2 2 Nordhagen-Martinsen Filip EIDSV Eidsvoll Bueskyttere358 17 5
3 3 Baginski Linda J Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere358 16 4
4 4 Trøen Espen Lillh Lillehammer Bueskytterklubb269 4 2