Competition Detail
Competition Code2020020
Date14 juni 2020
OrganizerDramm - Drammen Bueskyttere
PlaceSkoger
NameSommerstevne i Drammen
DescriptionNasjonalt stevne
NotesHoveddommer:Eirik Russel-Roberts
Dommer: Christian Amble
Invitation PackageInvitation Package
Competition ResultsDivision/Class rank Division/Class rank
Division/Class Team rank Division/Class Team rank
Final rank Qualification rank Archer Club Total Golds X/Nines
Barebow 1
1 1 Berget Stig Gøran Sande Sandefjord Bueskyttere419 24 11
2 2 Møinichen Brandtzæg Janne Berge Bergen Bueskyttere345 12 3
3 3 Wraalsen Morten Andre Grenl Grenland Bueskyttere343 11 2
4 4 Csakvari Orsolya Sande Sandefjord Bueskyttere341 13 5
5 5 Søgnen Bjørn Reinhardt EIDSV Eidsvoll Bueskyttere314 10 3
6 6 Edvardsen Inger Fjelstad Hvale Hvaler IL - Bueskyttere270 3 1
7 7 Berntsen Snorre Grenl Grenland Bueskyttere268 7 1
8 8 Berntsen Elfrid Grenl Grenland Bueskyttere162 2 0
Barebow 2
1 1 Sortland Morten Hvale Hvaler IL - Bueskyttere391 17 8
1 1 Hatfield Daniel Dwight Oslo Oslo Bueskyttere399 21 9
2 2 Amble Christian Dramm Drammen Bueskyttere241 7 1
Barebow 4
1 1 Refne Hans Gustav Hvale Hvaler IL - Bueskyttere346 16 6
Buejeger 1
1 1 Thorkildsen Ernst SOLOR Solør Bueskyttere451 30 13
Compound 1
1 1 Øyen Eddie Asgeir Lauge Laugen Bueskytterklubb479 37 21
2 2 Berg Lars SOLOR Solør Bueskyttere475 37 20
3 3 Syversen Bjørn KONGS Kongsvinger Bueskytterklubb449 31 16
4 4 Ament Milos Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere440 29 13
5 5 Toth Gabor Sande Sandefjord Bueskyttere437 29 15
6 6 Eilertsen Roger Vidar Vidar Sportsklubben - Bueskyttergr.433 29 15
7 7 Melgård Svein Stian KONGS Kongsvinger Bueskytterklubb422 30 16
8 8 Svensen June Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere380 21 7
Compound 2
1 1 Granum Aksel Oslo Oslo Bueskyttere455 33 19
2 2 Aarskog Jon Arne KONGS Kongsvinger Bueskytterklubb370 15 7
Compound 4
1 1 Ballestad Marit Grenl Grenland Bueskyttere184 3 0
Instinktiv 1
1 1 Bakke Terje KVINN Kvinnherad Bogeskyttarklubb377 20 3
2 2 Storøien Bjørn Fjord Fjordane Bogeskytarlag369 12 3
3 3 Klåpbakken Ola Lauge Laugen Bueskytterklubb356 15 4
4 4 Bryne Rolf Inge Krist Kristiansand Bueskyttere348 13 7
5 5 Olufsen Bjørn Iver SOLOR Solør Bueskyttere344 10 5
6 6 Odden Asle Morten LAND Land Bueskytterklubb338 18 0
7 7 Hellwig Sven Molde Molde Bueskyttere333 11 1
8 8 Fyrun Aud Mari Brimi Lauge Laugen Bueskytterklubb291 9 3
9 9 Haldorhamn Hilde Marie Dramm Drammen Bueskyttere284 11 5
10 10 Neergaard Knut Dramm Drammen Bueskyttere281 8 1
11 11 Odden Torunn Tafjord LAND Land Bueskytterklubb259 5 3
12 12 Lien Liv Lauge Laugen Bueskytterklubb239 6 2
13 13 Sundberg Cecilia Sande Sandefjord Bueskyttere237 3 0
14 14 Sandø Grete Harøy Harøy Bogeskytarlag234 6 3
15 15 Findebotten Lajla Dramm Drammen Bueskyttere181 4 1
Instinktiv 4
1 1 Ballestad Synnøve Grenl Grenland Bueskyttere271 6 2
Langbue 1
1 1 Anzjøn Stein Klepp Klepp Bueskyttere353 18 8
2 2 Hansen Kristian Klepp Klepp Bueskyttere325 12 5
3 3 Børrud Tor Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere237 1 0
4 4 Gjertsen Christian Klepp Klepp Bueskyttere229 5 2
5 5 Koloske Jens Molde Molde Bueskyttere228 9 4
6 6 Harnes André Larvi Larvik Bueskyttere189 1 0
7 7 Føynum Ståle Larvi Larvik Bueskyttere165 2 0
8 8 Finnøy Iris Harøy Harøy Bogeskytarlag164 3 1
9 9 Standerholen Nina Andrea Lauge Laugen Bueskytterklubb163 2 0
10 10 Breivik Evelyn Harøy Harøy Bogeskytarlag143 4 2
Langbue 2
1 1 Hviding Roy SøRUM Sørumsand IF - Bueskyttergruppe274 8 2
2 2 Moldenhauer Manfred Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere215 2 0
Recurve 1
1 1 Burhol Simen S. Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere465 38 19
2 2 Nordhagen-Martinsen Filip EIDSV Eidsvoll Bueskyttere366 17 8
3 3 Baginski Linda J Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere364 20 8