Competition Detail
Competition Code2020045
Date 8 mars 2020
OrganizerSande - Sandefjord Bueskyttere
PlaceSandefjord Bueskytterhall
NameHvalSerien
DescriptionNasjonalt stevne
Notes8 mars går Finalene i HvalSerien.

De som har poeng i HvalSerien etter 1 mars kan delta på Finalestevnet.
Invitation PackageInvitation Package
Competition ResultsDivision/Class rank Division/Class rank
Division/Class Team rank Division/Class Team rank
Final rank Qualification rank Archer Club Total Golds X/Nines
Barebow 1
1 1 Berget Stig Gøran Sande Sandefjord Bueskyttere280 14 12
2 2 Bøe Terje Sande Sandefjord Bueskyttere279 14 12
3 3 Wraalsen Morten Andre Grenl Grenland Bueskyttere253 7 7
4 4 Gran Anders Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere250 9 6
5 5 Johnsen Frank Roger Larvi Larvik Bueskyttere248 6 9
6 6 Berntsen Elfrid Grenl Grenland Bueskyttere246 5 5
7 7 Wraalsen Marthe Grenl Grenland Bueskyttere242 4 7
8 8 Rutledal Andre Larvi Larvik Bueskyttere237 2 11
9 9 Csakvari Orsolya Sande Sandefjord Bueskyttere232 3 9
10 10 Berntsen Snorre Grenl Grenland Bueskyttere232 2 6
11 11 Haugberg Lars Sande Sandefjord Bueskyttere204 3 6
Barebow 2
1 1 Amble Christian Dramm Drammen Bueskyttere128 1 1
Compound 1
1 1 Bøe Morten Sande Sandefjord Bueskyttere296 26 4
2 2 Eilertsen Roger Vidar Vidar Sportsklubben - Bueskyttergr.285 16 13
3 3 Nordbø Øyvind Sande Sandefjord Bueskyttere284 15 14
4 4 Toth Gabor Sande Sandefjord Bueskyttere278 11 16
5 5 Linde-Nielsen Erik Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere276 8 20
6 6 Albrigtsen Gøran Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere276 7 22
7 7 Tveiten Bjørn Orsteen Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere265 7 20
Compound 2
1 1 Isnes Oda Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere277 8 21
Instinktiv 1
1 1 Gaasholt Steinar Sande Sandefjord Bueskyttere265 7 13
2 2 Hagerup Trond Lauge Laugen Bueskytterklubb261 4 16
3 3 Hermansson Josefin Larvi Larvik Bueskyttere246 3 9
4 4 Sundberg Cecilia Sande Sandefjord Bueskyttere244 3 6
5 5 Olsen Ole Th. Grenl Grenland Bueskyttere240 4 6
6 6 Bøe Kjell Sande Sandefjord Bueskyttere238 3 8
7 7 Fyrun Aud Mari Brimi Lauge Laugen Bueskytterklubb234 5 5
8 8 Poulsson Nicolas Anton Sande Sandefjord Bueskyttere230 5 4
9 9 Russell Roberts Eirik Dramm Drammen Bueskyttere202 1 4
Instinktiv 4
1 1 Ballestad Synnøve Grenl Grenland Bueskyttere228 4 5
2 2 Ballestad Marit Grenl Grenland Bueskyttere208 2 4
Langbue 1
1 1 Neergaard Knut Dramm Drammen Bueskyttere259 8 10
2 2 Børrud Tor Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere249 5 9
3 3 Føynum Ståle Larvi Larvik Bueskyttere213 3 5
4 4 Arnesen Geir Larvi Larvik Bueskyttere205 0 5
Recurve 1
1 1 Hasthi Sander Thorbjørnsen Sarps Sarpsborg Bueskyttere289 21 7
2 2 Hagen Paul André Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere286 17 12
3 3 Brueland Brigitte C.B. Sande Sandefjord Bueskyttere275 14 7
4 4 Fevang Laila Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere273 12 10
5 5 Roth Sander Sande Sandefjord Bueskyttere270 11 10
6 6 Jystad Siv Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere249 5 11
Recurve 2
1 1 Hansen Tilde Wahl ASKIM Askim Bueskytterklubb270 9 13
2 2 Padderud Thor Erik Hvals Hvalstad IL - Bueskyttergruppe265 10 9
3 3 Hansen Inger Margrethe Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere261 7 14
Recurve 4
1 1 Wraalsen Maren Grenl Grenland Bueskyttere281 18 8
2 2 Borgaas Emil Sarps Sarpsborg Bueskyttere276 14 9
3 3 Amble Alexander Dramm Drammen Bueskyttere250 7 8