Competition Detail
Competition Code2020069
Date22 feb. 2020
OrganizerSOLOR - Solør Bueskyttere
PlaceHaslemoen Militærleir
NameKanonjakta 2020
DescriptionNasjonalt stevne
NotesInnendørs 3D stevne.

Invitation PackageInvitation Package
Competition ResultsDivision/Class rank Division/Class rank
Final rank Qualification rank Archer Club Total Golds X/Nines
Barebow 1
1 1 Sørlie Lars Marius KONGS Kongsvinger Bueskytterklubb414 26 11
2 2 Møinichen Brandtzæg Janne Berge Bergen Bueskyttere407 25 7
5 5 Edvardsen Rune Hvale Hvaler IL - Bueskyttere383 20 8
6 6 Messenlien Pål Lillh Lillehammer Bueskytterklubb377 19 9
7 7 Edvardsen Inger Fjelstad Hvale Hvaler IL - Bueskyttere375 17 8
8 8 Baller Frank Ås Ås Bueskyttere374 19 8
9 9 Sjøtun Svein-Ole Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere361 17 7
10 10 Søgård Jørn Ronny SOLOR Solør Bueskyttere358 14 3
11 11 Okon Zbigniew Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere358 14 2
13 13 Hovland Jørn Dramm Drammen Bueskyttere338 13 4
14 14 Standerholen Nina Andrea Lauge Laugen Bueskytterklubb324 14 3
15 15 Meisal Pedersen Ivar Jarl GOMA Goma IL - Bueskyttergruppe323 11 2
16 16 Lernons Henriksen Tina Helene Dramm Drammen Bueskyttere296 10 4
18 18 Myrstad Veslemøy Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere206 4 2
Barebow 2
1 1 Myrstad Nikolai Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere402 24 10
2 2 Piela Andrzej Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere352 16 4
4 4 Amble Christian Dramm Drammen Bueskyttere263 3 1
Buejeger 1
1 1 Thorkildsen Ernst SOLOR Solør Bueskyttere466 40 21
2 2 Hansen Frank SOLOR Solør Bueskyttere452 35 17
3 3 Ørteigen Helge GOMA Goma IL - Bueskyttergruppe437 33 12
4 4 Sætersmoen Gunnar SOLOR Solør Bueskyttere433 30 17
5 5 Skirbekk Oddvar SOLOR Solør Bueskyttere407 25 7
6 6 Sætersmoen Margrethe SOLOR Solør Bueskyttere310 10 1
Compound 1
2 2 Øyen Eddie Asgeir Lauge Laugen Bueskytterklubb481 44 25
5 5 Berg Lars SOLOR Solør Bueskyttere466 38 25
6 6 Syversen Bjørn KONGS Kongsvinger Bueskytterklubb465 40 27
7 7 Melgård Svein Stian KONGS Kongsvinger Bueskytterklubb458 36 21
8 8 Ament Milos Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere453 36 16
12 12 Andersson Christian HEGIL H.E.G. IL - Bueskyttergruppe409 27 15
13 13 Sæther Alf Mickael GOMA Goma IL - Bueskyttergruppe380 23 9
14 14 Svensen June Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere375 20 5
Compound 5
1 1 Auflem Moen Isak Loen Loen IL - Bogeskyttergruppa347 15 7
Instinktiv 1
3 3 Bakke Terje KVINN Kvinnherad Bogeskyttarklubb393 23 5
4 4 Klåpbakken Ola Lauge Laugen Bueskytterklubb391 20 4
5 5 Amundsen Lars Erik HEGIL H.E.G. IL - Bueskyttergruppe387 23 10
6 6 Hagerup Trond Lauge Laugen Bueskytterklubb381 21 8
7 7 Olufsen Bjørn Iver SOLOR Solør Bueskyttere367 18 6
8 8 Herud Linda Cathrine HEGIL H.E.G. IL - Bueskyttergruppe357 16 10
9 9 Huse Rikard Harøy Harøy Bogeskytarlag348 15 6
10 10 Huse Ingunn Harøy Harøy Bogeskytarlag343 16 5
11 11 Nergaard Monicha HEGIL H.E.G. IL - Bueskyttergruppe337 14 4
12 12 Foseid Leif SOLOR Solør Bueskyttere337 12 5
14 14 Schiele Laura Lillh Lillehammer Bueskytterklubb265 6 0
15 15 Aarskog Jon Arne KONGS Kongsvinger Bueskytterklubb247 5 0
16 16 Lien Liv Lauge Laugen Bueskytterklubb241 5 0
17 17 Russell Roberts Eirik Dramm Drammen Bueskyttere230 3 0
Instinktiv 2
2 2 Liland Aleksander Harøy Harøy Bogeskytarlag273 7 1
3 3 Kruzycki Udo KONGS Kongsvinger Bueskytterklubb265 8 1
Instinktiv 4
1 1 Budania Komila Riya KONGS Kongsvinger Bueskytterklubb125 1 0
Langbue 1
1 1 Andersen Harald Harda Hardanger Bogeskyttarklubb361 14 9
3 3 Langeland Odd Arne Ålesu Ålesund Bueskytterklubb 336 9 4
4 4 Huse Kjell Håvar Harøy Harøy Bogeskytarlag326 10 1
6 6 Børrud Tor Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere288 7 4
7 7 Økern Harald Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere276 8 3
8 8 Huuse Gunnar Lillh Lillehammer Bueskytterklubb262 8 3
Langbue 2
1 1 Russell Roberts Ina Kristin Dramm Drammen Bueskyttere220 4 1
Recurve 1
1 1 Pettersen Anders Oslo Oslo Bueskyttere434 34 15
2 2 Søgnen Bjørn Reinhardt EIDSV Eidsvoll Bueskyttere406 21 9
3 3 Grosberghaugen Jon Olav Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere393 24 3
4 4 Baginski Linda J Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere373 16 5
5 5 Nordhagen-Martinsen Filip EIDSV Eidsvoll Bueskyttere371 24 6
6 6 Trøen Espen Lillh Lillehammer Bueskytterklubb358 12 4
7 7 Moen Jørn Loen Loen IL - Bogeskyttergruppa342 16 3
Recurve 4
1 1 Borgaas Emil Sarps Sarpsborg Bueskyttere440 31 13
Recurve 5
1 1 Amble Alexander Dramm Drammen Bueskyttere270 4 1