Competition Detail
Competition Code2020107
Date18 jan. 2020
OrganizerTinde - Tinden Bueskytterklubb
PlaceSkånlandhallen
NameSolpilen 2020
DescriptionNasjonalt stevne
NotesDet arrangeres 2x60 piler lørdag
Invitation PackageInvitation Package
Competition ResultsDivision/Class rank Division/Class rank
Division/Class Team rank Division/Class Team rank
Final rank Qualification rank Archer Club Total Golds X/Nines
Compound 2
1 1 Ludviksen Marthe Tinde Tinden Bueskytterklubb561 21 39
2 2 Storelv Kristine Tinde Tinden Bueskytterklubb560 21 38
3 3 Mikalsen Viggo Harst Harstad Bueskyttere552 15 42
4 4 Pedersen Vegard SKåN Skånland og Omegn IF - Bueskyttergruppe550 14 42
5 5 Tidemann Kjetil Sørfo Sørfold Bueklubb549 17 36
6 6 Drayton Jan Havør Havørn/Senjahopen UIL543 17 38
7 7 Sørensen Yngve Havør Havørn/Senjahopen UIL543 14 37
8 8 Storelv Adele Tinde Tinden Bueskytterklubb540 14 41
9 9 Skarpås Kenneth TORSK Søndre Torsken Idrettslag, Bueskyttergruppe466 3 26
Compound 3
1 1 Bjørkvall Erik SORT Sortland Bueskytterklubb543 14 39
Instinktiv 1
1 1 Nikolaisen Svein Tinde Tinden Bueskytterklubb523 15 26
Langbue 1
1 1 Johansen Finn Erik Harst Harstad Bueskyttere521 16 19
2 2 Johansen Sven-Ove Harst Harstad Bueskyttere517 14 19
3 3 Gundstad Leon Harst Harstad Bueskyttere427 7 12
4 4 Ludviksen Egil Harst Harstad Bueskyttere258 2 2
Langbue 5
1 1 Støle Elise Harst Harstad Bueskyttere241 1 4
Recurve 1
1 1 Kristiansen Elin M. Tinde Tinden Bueskytterklubb557 27 26
2 2 Storelv Amalie Tinde Tinden Bueskytterklubb552 22 28
3 3 Lykseth Kåre SORT Sortland Bueskytterklubb546 24 22
4 4 Storelv Jon-Arne Tinde Tinden Bueskytterklubb546 20 30
5 5 Blindheimsvik Ida Linnea VIGRA Vigra IL - Bueskyttere527 19 28
6 6 Eriksen Arnt Marius SKåN Skånland og Omegn IF - Bueskyttergruppe514 16 23
7 7 Ludviksen Torje Tinde Tinden Bueskytterklubb347 4 4
8 8 Furnes Christoffer SKåN Skånland og Omegn IF - Bueskyttergruppe0 0 0
Recurve 2
1 1 Karlsen Jan Harald Sørfo Sørfold Bueklubb513 13 23
2 2 Nerdal Maria Kristin Otelie SORT Sortland Bueskytterklubb493 13 10
3 3 Johansen Tove Aune Harst Harstad Bueskyttere468 7 14
4 4 Svendgård Julie Tinde Tinden Bueskytterklubb460 4 11
5 5 Meltzer Rune Harst Harstad Bueskyttere450 6 14
Recurve 3
1 1 Enoksen Henriette Harst Harstad Bueskyttere536 20 23
2 2 Jakobsen Lisa Aa Harst Harstad Bueskyttere509 9 25
3 3 Klo Ingrid Støle Harst Harstad Bueskyttere505 11 19
4 4 Jakobsen Are Ohna Sørfo Sørfold Bueklubb490 6 20
5 5 Myhre Ronny SORT Sortland Bueskytterklubb449 5 13
6 6 Jakobsen Bjørn Harst Harstad Bueskyttere418 5 12
Recurve 4
1 1 Jakobsen Mika Aanstad Harst Harstad Bueskyttere471 7 14
2 2 Tønnesen Runar Lanes Harst Harstad Bueskyttere453 8 10
3 3 Jakobsen Elias Sørfo Sørfold Bueklubb451 9 12
Recurve 5
1 1 Enoksen Agnethe Harst Harstad Bueskyttere473 5 19