Competition Detail
Competition Code2020108
Date18 jan. 2020
OrganizerTinde - Tinden Bueskytterklubb
PlaceSkånlandhallen
NameSolpilen 2020
DescriptionNasjonalt stevne
NotesDet arrangeres 2x60 piler lørdag
Invitation PackageInvitation Package
Competition ResultsDivision/Class rank Division/Class rank
Division/Class Team rank Division/Class Team rank
Final rank Qualification rank Archer Club Total Golds X/Nines
Compound 2
1 1 Ludviksen Marthe Tinde Tinden Bueskytterklubb564 24 36
2 2 Pedersen Vegard SKåN Skånland og Omegn IF - Bueskyttergruppe561 21 39
3 3 Tidemann Kjetil Sørfo Sørfold Bueklubb559 20 39
4 4 Storelv Kristine Tinde Tinden Bueskytterklubb557 17 43
5 5 Mikalsen Viggo Harst Harstad Bueskyttere553 16 42
6 6 Storelv Adele Tinde Tinden Bueskytterklubb533 7 40
7 7 Skarpås Kenneth TORSK Søndre Torsken Idrettslag, Bueskyttergruppe459 5 22
8 8 Drayton Jan Havør Havørn/Senjahopen UIL135 2 11
Compound 3
1 1 Bjørkvall Erik SORT Sortland Bueskytterklubb540 14 41
Instinktiv 1
1 1 Nikolaisen Svein Tinde Tinden Bueskytterklubb535 18 24
Langbue 1
1 1 Johansen Finn Erik Harst Harstad Bueskyttere529 16 23
2 2 Johansen Sven-Ove Harst Harstad Bueskyttere509 11 20
3 3 Gundstad Leon Harst Harstad Bueskyttere428 6 7
4 4 Ludviksen Egil Harst Harstad Bueskyttere244 4 3
Recurve 1
1 1 Storelv Amalie Tinde Tinden Bueskytterklubb545 21 26
2 2 Kristiansen Elin Merethe Tinde Tinden Bueskytterklubb541 18 29
3 3 Lykseth Kåre SORT Sortland Bueskytterklubb526 23 16
4 4 Blindheimsvik Ida Linnea VIGRA Vigra IL - Bueskyttere517 16 23
5 5 Eriksen Arnt Marius SKåN Skånland og Omegn IF - Bueskyttergruppe508 21 19
6 6 Ludviksen Torje Tinde Tinden Bueskytterklubb117 2 5
Recurve 2
1 1 Karlsen Jan Harald Sørfo Sørfold Bueklubb512 20 12
2 2 Johansen Tove Aune Harst Harstad Bueskyttere497 10 17
3 3 Nerdal Maria Kristin Otelie SORT Sortland Bueskytterklubb492 6 23
4 4 Svendgård Julie Tinde Tinden Bueskytterklubb438 4 14
Recurve 3
1 1 Enoksen Henriette Harst Harstad Bueskyttere530 17 21
2 2 Jakobsen Lisa Aa Harst Harstad Bueskyttere507 13 17
3 3 Jakobsen Are Ohna Sørfo Sørfold Bueklubb499 9 18
4 4 Klo Ingrid Støle Harst Harstad Bueskyttere474 9 15
5 5 Myhre Ronny SORT Sortland Bueskytterklubb462 6 15
Recurve 4
1 1 Jakobsen Elias Sørfo Sørfold Bueklubb431 4 12
Recurve 5
1 1 Enoksen Agnethe Harst Harstad Bueskyttere468 7 21