Competition Detail
Competition Code2020112
Date31 jan. 2020
OrganizerUllen - Ullensaker Bueskytterklubb
PlaceMogreina skole
NameULLR-CUP
NotesUllensaker Bueskytterklubb(UBK) inviterer til ULLR*-kveldscup på Mogreina skole.

Det skytes 30 piler på 18 meter, alle approberte klasser.
Det skytes i alt 5 kvelder. Datoene er:
- fredag 15.november 2019
- fredag 6.desember 2019. ‘
-- fredag 31. januar
- fredag 28. februar
- lørdag 7. mars 30 piler + finaler
TK/ Oppvarming innledende runder: kl 18:00 Start: kl 18:15 (2 puljer evt ved
behov, TK kl 20)
Tidspunkter for finalestevne bestemmes når vi ser antall deltakere.

Hoveddommer: Pål Vik-Strandli
Invitation PackageInvitation Package
Competition ResultsDivision/Class rank Division/Class rank
Division/Class Team rank Division/Class Team rank
Final rank Qualification rank Archer Club Total Golds X/Nines
Barebow 1
1 1 Sørlie Lars Marius KONGS Kongsvinger Bueskytterklubb257 8 9
2 2 Hauge Carl Erik SøRUM Sørumsand IF - Bueskyttergruppe240 2 9
3 3 Søgård Jørn Ronny SOLOR Solør Bueskyttere216 0 7
Compound 2
1 1 Aktas Yasin Ullen Ullensaker Bueskytterklubb259 4 20
Instinktiv 1
1 1 Godtlund Sørlie Heidi Merete KONGS Kongsvinger Bueskytterklubb259 6 11
Instinktiv 2
1 1 Sørlie Ruth Elin SOLOR Solør Bueskyttere226 4 8
2 2 Espe Berit Ullen Ullensaker Bueskytterklubb171 3 2
3 3 Evang Jan Marius Ullen Ullensaker Bueskytterklubb72 0 0
Recurve 1
1 1 Aarhaug Sigmund SøRUM Sørumsand IF - Bueskyttergruppe279 16 8
2 2 Aarhaug Jørgen SøRUM Sørumsand IF - Bueskyttergruppe276 14 11
3 3 Mosbakk Ketil Ullen Ullensaker Bueskytterklubb266 6 15
Recurve 2
1 1 Østengen Vik-Strandli Hedvig Martine Ullen Ullensaker Bueskytterklubb255 9 8
2 2 Moldenhauer Manfred Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere253 8 8
3 3 Grime Lars Erik Ullen Ullensaker Bueskytterklubb249 7 10
4 4 Olsen Leif Ansgar Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere248 4 12
5 5 Grøv Gunnar H. Ullen Ullensaker Bueskytterklubb247 2 13
6 6 Johannessen Birger Ullen Ullensaker Bueskytterklubb244 4 11
7 7 Amundsen Sveinung Ullen Ullensaker Bueskytterklubb238 3 11
8 8 Mosbakk Gyda Ullen Ullensaker Bueskytterklubb223 5 7
9 9 Grosberghaugen Jon Olav Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere195 2 2
10 10 Fjeldheim Oda Emilie Ullen Ullensaker Bueskytterklubb186 2 3
Recurve 3
1 1 Klumsten Jeanette Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere263 7 12
2 2 Holmen Rune Moen SøRUM Sørumsand IF - Bueskyttergruppe254 3 13
Recurve 4
1 1 Flateby Joakim Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere267 9 11
2 2 Grime Espen Ullen Ullensaker Bueskytterklubb245 7 7
3 3 Fjeldheim Ragne Marie Ullen Ullensaker Bueskytterklubb233 5 8
4 4 Carobbio Sara Al-Manasir Ullen Ullensaker Bueskytterklubb220 1 8
5 5 Reinhardsen Emilie Ullen Ullensaker Bueskytterklubb200 2 2
6 6 Bergundhaugen Bakkemo Rebekka Ullen Ullensaker Bueskytterklubb191 3 4
7 7 Vestvold Tiril Ullen Ullensaker Bueskytterklubb178 2 3
8 8 Vestvold Oliver Ullen Ullensaker Bueskytterklubb154 0 1
9 9 Jønsrud Mathilde Ullen Ullensaker Bueskytterklubb111 0 1