Competition Detail
Competition Code2020113
Date28 feb. 2020
OrganizerUllen - Ullensaker Bueskytterklubb
PlaceMogreina Skole
NameULLR-CUP
NotesUllensaker Bueskytterklubb(UBK) inviterer til ULLR*-kveldscup på Mogreina skole.

Det skytes 30 piler på 18 meter, alle approberte klasser.
Det skytes i alt 5 kvelder. Datoene er:
- fredag 15.november 2019
- fredag 6.desember 2019. ‘
- fredag 31. januar
- fredag 28. februar
- lørdag 7. mars 30 piler + finaler


TK/ Oppvarming: kl 18:00 Start: kl 18:15 (2 puljer evt ved behov, TK kl 20)
Tidspunkter for finalestevne bestemmes når vi ser antall deltakere.

Hoveddommer: Pål Vik-Strandli
Invitation PackageInvitation Package
Competition ResultsDivision/Class rank Division/Class rank
Division/Class Team rank Division/Class Team rank
Final rank Qualification rank Archer Club Total Golds X/Nines
Barebow 1
1 1 Hauge Carl Erik SøRUM Sørumsand IF - Bueskyttergruppe246 5 10
2 2 Sørlie Lars Marius KONGS Kongsvinger Bueskytterklubb246 3 10
Compound 1
1 1 Sannerud Stian Vidar Vidar Sportsklubben - Bueskyttergr.284 14 16
2 2 Kjensli Rebekka Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere273 5 23
Compound 3
1 1 Nordhagen-Martinsen Tobias EIDSV Eidsvoll Bueskyttere263 2 20
Instinktiv 1
1 1 Utgaard Roy SOLOR Solør Bueskyttere236 4 5
Instinktiv 2
1 1 Fjeldheim Ola Ullen Ullensaker Bueskytterklubb230 1 10
2 2 Evang Jan Marius Ullen Ullensaker Bueskytterklubb200 1 8
3 3 Espe Berit Ullen Ullensaker Bueskytterklubb177 0 3
Langbue 1
1 1 Sigvartsen Morten SøRUM Sørumsand IF - Bueskyttergruppe265 8 14
Recurve 1
1 1 Burhol Simen S. Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere283 18 7
2 2 Refseth George Oslo Oslo Bueskyttere276 12 13
3 3 Mosbakk Ketil Ullen Ullensaker Bueskytterklubb271 12 10
4 4 Aarhaug Jørgen SøRUM Sørumsand IF - Bueskyttergruppe270 12 8
5 5 Stabell Henrik Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere265 11 6
Recurve 2
1 1 Østengen Vik-Strandli Hedvig Martine Ullen Ullensaker Bueskytterklubb269 10 14
2 2 Jystad Siv Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere268 9 12
3 3 Moldenhauer Manfred Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere260 6 12
4 4 Nordmelan Ragnhild Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere247 10 9
5 5 Stensbye Beate Røyset Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere247 8 6
6 6 Johannessen Birger Ullen Ullensaker Bueskytterklubb240 8 3
7 7 Olsen Leif Ansgar Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere239 4 5
8 8 Nordhagen-Martinsen Filip EIDSV Eidsvoll Bueskyttere236 7 10
9 9 Grøv Gunnar H. Ullen Ullensaker Bueskytterklubb233 3 4
10 10 Amundsen Sveinung Ullen Ullensaker Bueskytterklubb230 5 8
11 11 Fjeldheim Oda Emilie Ullen Ullensaker Bueskytterklubb208 2 5
Recurve 3
1 1 Sørhagen Trine Ullen Ullensaker Bueskytterklubb240 4 9
2 2 Gundersen Jan gunnar Ullen Ullensaker Bueskytterklubb215 3 5
3 3 Kjelstrup Audun Ullen Ullensaker Bueskytterklubb0 0 0
Recurve 4
1 1 Flateby Joakim Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere252 6 14
2 2 Reinhardsen Emilie Ullen Ullensaker Bueskytterklubb244 3 11
3 3 Grime Espen Ullen Ullensaker Bueskytterklubb232 3 6
4 4 Carobbio Sara Al-Manasir Ullen Ullensaker Bueskytterklubb219 3 5
5 5 Bergundhaugen Bakkemo Rebekka Ullen Ullensaker Bueskytterklubb213 3 7
6 6 Vestvold Tiril Ullen Ullensaker Bueskytterklubb196 0 9
7 7 Fjeldheim Ragne Marie Ullen Ullensaker Bueskytterklubb191 2 2
8 8 Vestvold Oliver Ullen Ullensaker Bueskytterklubb170 1 4
9 9 Jønsrud Mathilde Ullen Ullensaker Bueskytterklubb130 1 1