Competition Detail
Competition Code2020116
Date29 feb. 2020
OrganizerASKIM - Askim Bueskytterklubb
PlaceAskim Bueskytterklubb, Pennestrøket 17, Mysen
NameKM 2020 - Innendørs, Østfold
DescriptionRegionalt mesterskap
NotesStevnet åpent kun for Østfold krets.
Invitation PackageInvitation Package
Competition ResultsDivision/Class rank Division/Class rank
Division/Class Team rank Division/Class Team rank
Final rank Final rank
Qualification rank Qualification rank
Grids Grids
Final rank Qualification rank Archer Club Total Golds X/Nines
Barebow Damer
1 1 Edvardsen Inger Fjelstad Hvale Hvaler IL - Bueskyttere227 5 5
2 2 Angvik Cicilie Moss Moss Bueskyttere199 3 3
Barebow Herrer
1 1 Edvardsen Rune Hvale Hvaler IL - Bueskyttere266 8 12
2 3 Sortland Morten Hvale Hvaler IL - Bueskyttere234 5 5
3 2 Helgesen Andreas Sarps Sarpsborg Bueskyttere240 6 6
4 5 Johansen Ole Jonny Moss Moss Bueskyttere211 2 4
5 4 Jensen Tor Willy Fredr Fredrikstad Bueskyttere227 5 8
6 6 Sjøstjern Svein Fredh Fredrikstad og Omegn HIL181 3 1
Barebow Rekrutt
1 1 Johansen Marie Angvik Moss Moss Bueskyttere188 1 4
Compound Herrer
1 1 Dubec Tomas René Fredr Fredrikstad Bueskyttere276 9 19
2 3 Hansen Kent William Sarps Sarpsborg Bueskyttere271 7 17
3 2 Johansen Jan-Åge Fredr Fredrikstad Bueskyttere272 7 19
4 4 Nilsen Jonas Fredr Fredrikstad Bueskyttere264 3 20
5 5 Helfredsen Henrik Fredr Fredrikstad Bueskyttere261 6 13
Langbue Damer
1 1 Avdal Siw Caroline Hvale Hvaler IL - Bueskyttere229 3 9
2 2 Christiansen Line Moss Moss Bueskyttere210 0 5
Langbue Herrer
1 1 Hansen Ulf Moss Moss Bueskyttere252 5 7
Langbue Kadett
1 1 Johansen Mathias Angvik Moss Moss Bueskyttere206 1 6
Recurve Damer
1 2 Iversen Lisbeth Fredr Fredrikstad Bueskyttere257 6 12
2 1 Rusås Martine Sarps Sarpsborg Bueskyttere260 8 11
3 3 Vestlund Lin Kristin Moss Moss Bueskyttere253 6 10
4 5 Nesøen Marthe Gangfløt Fredr Fredrikstad Bueskyttere236 2 9
5 4 Lensebråten Kristine Sarps Sarpsborg Bueskyttere242 6 7
Recurve Herrer
1 1 Hasthi Sander Thorbjørnsen Sarps Sarpsborg Bueskyttere291 22 7
2 2 Willassen Ole Petter Fredr Fredrikstad Bueskyttere279 16 8
3 3 Rusås Per-Olav Sarps Sarpsborg Bueskyttere265 12 11
4 4 Ruud Bjørn Fredr Fredrikstad Bueskyttere0 0 0
Recurve Kadett Jenter
1 1 Hansen Tilde Wahl ASKIM Askim Bueskytterklubb267 9 13
Recurve Rekrutt Gutter
1 1 Borgaas Emil Sarps Sarpsborg Bueskyttere276 11 14
2 2 Knutsen Christoffer ASKIM Askim Bueskytterklubb238 4 7
3 3 Struck Marvin ASKIM Askim Bueskytterklubb213 2 5
4 4 Søberg Sander Hvale Hvaler IL - Bueskyttere164 1 4
Recurve Rekrutt Jenter
1 2 Grefslie Hanne ASKIM Askim Bueskytterklubb109 0 2
2 1 Struck Jennifer ASKIM Askim Bueskytterklubb130 0 2