Competition Detail
Competition Code2020214
Date 2 aug. 2020
OrganizerGOMA - Goma IL - Bueskyttergruppe
PlaceIL Gomas Moseby 3D-bane
NameMidt-Norsk Regionsmesterskap Sommerpila 2020
DescriptionNasjonalt stevne
Notes TK 0930, oppstart 1000.
Competition ResultsDivision/Class rank Division/Class rank
Division/Class Team rank Division/Class Team rank
Final rank Qualification rank Archer Club Total Golds X/Nines
Barebow Rekrutt
1 1 Andreassen Alette Bangor Ålesu Ålesund Bueskytterklubb 215 5 2
Compound 1
1 1 Ørteigen Helge GOMA Goma IL - Bueskyttergruppe497 44 25
2 2 Ament Milos Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere472 38 17
3 3 Hjelanes Odd Kjetil Tustn Tustna IL - Bueskyttergruppe470 37 18
4 4 Rogstad Marius Sverr Sverresborg Bueskyttere464 35 21
5 5 Haugseth Mads Yrjar Yrjar IL - Bueskyttergruppa451 34 19
6 6 Beer-Johansen Sigmund Tustn Tustna IL - Bueskyttergruppe419 26 14
7 7 Sæther Alf Mickael GOMA Goma IL - Bueskyttergruppe416 27 13
8 8 Waagen Geir Sverr Sverresborg Bueskyttere402 27 10
9 9 Kvendbø Kjell Ove GOMA Goma IL - Bueskyttergruppe398 23 13
Instinktiv 1
1 1 Bakke Terje KVINN Kvinnherad Bogeskyttarklubb425 26 9
2 2 Huse Rikard Harøy Harøy Bogeskytarlag365 15 2
3 3 Hellwig Sven Molde Molde Bueskyttere361 13 3
4 4 Huse Ingunn Harøy Harøy Bogeskytarlag337 13 1
5 5 Sandø Grete Harøy Harøy Bogeskytarlag316 9 2
6 6 Myklebust Perry Harøy Harøy Bogeskytarlag280 8 4
7 7 Strømmen Terje Harda Hardanger Bogeskyttarklubb280 6 0
Langbue 1
1 1 Langeland Odd Arne Ålesu Ålesund Bueskytterklubb 339 13 1
2 2 Erdal Ove Harda Hardanger Bogeskyttarklubb339 11 3
3 3 Huse Kjell Håvar Harøy Harøy Bogeskytarlag328 16 3
4 4 Koloske Jens Molde Molde Bueskyttere317 9 1
5 5 Russell Roberts Solveig Dramm Drammen Bueskyttere208 6 0
Langbue Kadett
1 1 Russell Roberts Ina Kristin Dramm Drammen Bueskyttere189 4 0
Recurve 1
1 1 Spildrejorde Stian Sverr Sverresborg Bueskyttere453 33 15
2 2 Raphaug Petter Sverr Sverresborg Bueskyttere434 27 14
3 3 Skamsar Lillian Sverr Sverresborg Bueskyttere269 10 4
Recurve Kadett
1 1 Skamsar Enya Sverr Sverresborg Bueskyttere374 15 3
2 2 Askestad Mina Bersaas GOMA Goma IL - Bueskyttergruppe318 11 3
Recurve Rekrutt
1 1 Flateby Joakim Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere425 25 11