Competition Detail
Competition Code2020219
Date23 mai 2020
OrganizerSOLOR - Solør Bueskyttere
PlaceRundhaugen, Åsnes
NameRundhaugen 1
NotesDeltagerbegrensning, les invitasjon nøye.
Invitation PackageInvitation Package
Competition ResultsDivision/Class rank Division/Class rank
Division/Class Team rank Division/Class Team rank
Final rank Qualification rank Archer Club Total Golds X/Nines
Barebow 1
1 1 Sørlie Lars Marius KONGS Kongsvinger Bueskytterklubb405 28 12
2 2 Søgård Jørn Ronny SOLOR Solør Bueskyttere387 16 9
3 3 Baller Frank Ås Ås Bueskyttere379 20 3
Buejeger 1
1 1 Hansen Frank SOLOR Solør Bueskyttere420 27 10
2 2 Ament Milos Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere417 25 14
3 3 Sætersmoen Gunnar SOLOR Solør Bueskyttere367 20 9
4 4 Sætersmoen Margrethe SOLOR Solør Bueskyttere327 16 11
Compound 1
1 1 Berg Lars SOLOR Solør Bueskyttere492 42 24
2 2 Øyen Eddie Asgeir Lauge Laugen Bueskytterklubb482 38 22
3 3 Syversen Bjørn KONGS Kongsvinger Bueskytterklubb456 31 19
4 4 Ørteigen Helge GOMA Goma IL - Bueskyttergruppe438 28 14
5 5 Hajatko Jiri EIDSK Eidskog Bueskytterklubb426 31 10
6 6 Devold-Haagensen Stein Vidar Vidar Sportsklubben - Bueskyttergr.407 23 7
7 7 Hansen Franck Martin EIDSV Eidsvoll Bueskyttere377 16 6
8 8 Kværnmo Anja EIDSK Eidskog Bueskytterklubb284 11 3
Compound 2
1 1 Aarskog Jon Arne KONGS Kongsvinger Bueskytterklubb414 22 12
2 2 Stangnes Georg Hajatko EIDSK Eidskog Bueskytterklubb379 15 5
3 3 Gulbrandsen Håkon Silsand EIDSV Eidsvoll Bueskyttere251 10 4
Compound 5
1 1 Stangnes Jens Hajatko EIDSK Eidskog Bueskytterklubb299 10 6
Instinktiv 1
1 1 Olufsen Bjørn Iver SOLOR Solør Bueskyttere377 19 4
2 2 Hagerup Trond Lauge Laugen Bueskytterklubb371 19 9
3 3 Amundsen Lars Erik HEGIL H.E.G. IL - Bueskyttergruppe348 17 5
4 4 Herud Linda Cathrine HEGIL H.E.G. IL - Bueskyttergruppe336 11 3
5 5 Foseid Leif SOLOR Solør Bueskyttere330 10 3
6 6 Utgaard Roy SOLOR Solør Bueskyttere294 8 5
7 7 Tjosaas Mæhle Geir Tore Sverr Sverresborg Bueskyttere266 6 3
Langbue 1
1 1 Børrud Tor Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere299 12 5
2 2 Langeland Odd Arne Ålesu Ålesund Bueskytterklubb 299 7 3
3 3 Økern Harald Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere274 5 0
4 4 Neergaard Knut Dramm Drammen Bueskyttere267 4 3
5 5 Huuse Bente Lillh Lillehammer Bueskytterklubb241 3 1
6 6 Huuse Gunnar Lillh Lillehammer Bueskytterklubb233 6 2
Langbue 2
1 1 Russell Roberts Ina Kristin Dramm Drammen Bueskyttere210 5 2
Recurve 1
1 1 Rusås Per-Olav Sarps Sarpsborg Bueskyttere438 29 10
2 2 Søgnen Bjørn Reinhardt EIDSV Eidsvoll Bueskyttere390 20 9
3 3 Trøen Espen Lillh Lillehammer Bueskytterklubb362 16 7
4 4 Baginski Linda J Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere326 14 5
Recurve 2
1 1 Borgaas Emil Sarps Sarpsborg Bueskyttere393 23 9
Recurve 6
1 1 Silsand Otto Skar EIDSV Eidsvoll Bueskyttere192 2 1