Competition Detail
Competition Code2020220
Date24 mai 2020
OrganizerSOLOR - Solør Bueskyttere
PlaceRundhaugen, Åsnes
NameRundhaugen 2
NotesDeltagerbegrensning, les invitasjon nøye.
Invitation PackageInvitation Package
Competition ResultsDivision/Class rank Division/Class rank
Division/Class Team rank Division/Class Team rank
Final rank Qualification rank Archer Club Total Golds X/Nines
Barebow 1
1 1 Sørlie Lars Marius KONGS Kongsvinger Bueskytterklubb430 22 8
2 2 Søgård Jørn Ronny SOLOR Solør Bueskyttere383 20 6
3 3 Baller Frank Ås Ås Bueskyttere374 16 7
Buejeger 1
1 1 Thorkildsen Ernst SOLOR Solør Bueskyttere490 41 27
2 2 Hansen Frank SOLOR Solør Bueskyttere434 29 15
3 3 Skirbekk Oddvar SOLOR Solør Bueskyttere314 0 0
Compound 1
1 1 Berg Lars SOLOR Solør Bueskyttere498 45 24
2 2 Øyen Eddie Asgeir Lauge Laugen Bueskytterklubb492 42 24
3 3 Syversen Bjørn KONGS Kongsvinger Bueskytterklubb484 38 24
4 4 Ørteigen Helge GOMA Goma IL - Bueskyttergruppe461 33 14
5 5 Ament Milos Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere458 31 12
6 6 Hajatko Jiri EIDSK Eidskog Bueskytterklubb448 19 11
7 7 Hansen Franck Martin EIDSV Eidsvoll Bueskyttere376 16 3
Compound 2
1 1 Aarskog Jon Arne KONGS Kongsvinger Bueskytterklubb419 27 9
2 2 Stangnes Georg Hajatko EIDSK Eidskog Bueskytterklubb378 8 3
4 4 Stinessen Roger Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere365 16 11
Compound 5
1 1 Stangnes Jens Hajatko EIDSK Eidskog Bueskytterklubb316 10 0
Instinktiv 1
1 1 Hagerup Trond Lauge Laugen Bueskytterklubb404 20 10
2 2 Olufsen Bjørn Iver SOLOR Solør Bueskyttere404 18 8
3 3 Amundsen Lars Erik HEGIL H.E.G. IL - Bueskyttergruppe403 18 8
4 4 Utgaard Roy SOLOR Solør Bueskyttere325 11 6
5 5 Foseid Leif SOLOR Solør Bueskyttere310 11 3
7 7 Hagerup Kristin Lauge Laugen Bueskytterklubb256 5 0
8 8 Kruzycki Udo KONGS Kongsvinger Bueskytterklubb238 5 1
Instinktiv 4
1 1 Kruzycki Jønnes KONGS Kongsvinger Bueskytterklubb223 3 1
Langbue 1
1 1 Langeland Odd Arne Ålesu Ålesund Bueskytterklubb 385 21 8
2 2 Neergaard Knut Dramm Drammen Bueskyttere296 4 3
3 3 Børrud Tor Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere269 5 2
Recurve 1
1 1 Rusås Per-Olav Sarps Sarpsborg Bueskyttere424 26 3
2 2 Søgnen Bjørn Reinhardt EIDSV Eidsvoll Bueskyttere408 21 6
3 3 Baginski Linda J Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere375 12 5
Recurve 2
1 1 Borgaas Emil Sarps Sarpsborg Bueskyttere441 26 14