Competition Detail
Competition Code2020245
Date 5 sep. 2020
OrganizerSOLOR - Solør Bueskyttere
PlaceSolør 3D bane
NameHøststevne
DescriptionRegionalt mesterskap
NotesLørdag 5 september arrangeres Regionsmesterskap 3D for innlandet. Stevnet er åpent også for de utenfor regionen.
Invitation PackageInvitation Package
Competition ResultsDivision/Class rank Division/Class rank
Division/Class Team rank Division/Class Team rank
Final rank Qualification rank Archer Club Total Golds X/Nines
Barebow Damer
1 1 Edvardsen Inger Fjelstad Hvale Hvaler IL - Bueskyttere321 11 3
Barebow Herrer
1 1 Sørlie Lars Marius KONGS Kongsvinger Bueskytterklubb418 21 12
2 2 Berget Stig Gøran Sande Sandefjord Bueskyttere415 29 10
3 3 Søgård Jørn Ronny SOLOR Solør Bueskyttere395 13 8
4 4 Russell Roberts Eirik Dramm Drammen Bueskyttere359 14 5
5 5 Messenlien Pål Lillh Lillehammer Bueskytterklubb331 10 5
6 6 Hatfield Daniel Dwight Oslo Oslo Bueskyttere316 13 3
7 7 Sortland Morten Hvale Hvaler IL - Bueskyttere299 12 6
Buejeger Damer
1 1 Sætersmoen Margrethe SOLOR Solør Bueskyttere371 17 7
Buejeger Herrer
1 1 Hansen Frank SOLOR Solør Bueskyttere432 25 13
2 2 Sætersmoen Gunnar SOLOR Solør Bueskyttere430 27 10
3 3 Skirbekk Oddvar SOLOR Solør Bueskyttere371 18 4
4 4 Olufsen Bjørn Iver SOLOR Solør Bueskyttere351 17 10
5 5 Bjørnerud Nils Erik LAND Land Bueskytterklubb344 15 6
Compound Damer
1 1 Kjos Liv Marie Zevenbergen Oslo Oslo Bueskyttere373 17 9
Compound Herrer
1 1 Berg Lars SOLOR Solør Bueskyttere502 45 28
2 2 Øyen Eddie Asgeir Lauge Laugen Bueskytterklubb494 42 26
3 3 Ørteigen Helge GOMA Goma IL - Bueskyttergruppe481 41 23
4 4 Syversen Bjørn KONGS Kongsvinger Bueskytterklubb471 36 18
5 5 Hansen Franck Martin EIDSV Eidsvoll Bueskyttere460 35 20
6 6 Eilertsen Roger Vidar Vidar Sportsklubben - Bueskyttergr.460 31 14
7 7 Ament Milos Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere430 23 9
8 8 Granum Aksel Oslo Oslo Bueskyttere429 26 13
9 9 Rogstad Marius Sverr Sverresborg Bueskyttere422 27 7
Instinktiv Damer
1 1 Herud Linda Cathrine HEGIL H.E.G. IL - Bueskyttergruppe371 17 5
2 2 Godtlund Sørlie Heidi Merete KONGS Kongsvinger Bueskytterklubb309 12 6
3 3 Lien Liv Lauge Laugen Bueskytterklubb300 9 3
4 4 Nergaard Monicha HEGIL H.E.G. IL - Bueskyttergruppe300 9 1
5 5 Odden Torunn Tafjord LAND Land Bueskytterklubb287 7 1
6 6 Hagerup Kristin Lauge Laugen Bueskytterklubb282 9 6
7 7 Nordby Linn Janine KONGS Kongsvinger Bueskytterklubb259 7 1
Instinktiv Herrer
1 1 Bakke Terje KVINN Kvinnherad Bogeskyttarklubb429 23 8
2 2 Amundsen Lars Erik HEGIL H.E.G. IL - Bueskyttergruppe413 24 13
3 3 Bryne Rolf Inge Krist Kristiansand Bueskyttere388 17 9
4 4 Hagerup Trond Lauge Laugen Bueskytterklubb384 18 5
5 5 Larsen Øystein SOLOR Solør Bueskyttere383 19 8
6 6 Klåpbakken Ola Lauge Laugen Bueskytterklubb360 13 7
7 7 Utgaard Roy SOLOR Solør Bueskyttere341 11 1
8 8 Foseid Leif SOLOR Solør Bueskyttere330 12 3
9 9 Odden Asle Morten LAND Land Bueskytterklubb325 10 1
10 10 Aarskog Jon Arne KONGS Kongsvinger Bueskytterklubb319 10 2
11 11 Tjosaas Mæhle Geir Tore Sverr Sverresborg Bueskyttere296 8 2
12 12 Bakken Hallgeir Lillh Lillehammer Bueskytterklubb204 2 1
13 13 Kruzycki Udo KONGS Kongsvinger Bueskytterklubb198 3 1
Langbue Damer
1 1 Huuse Bente Lillh Lillehammer Bueskytterklubb304 8 3
2 2 Standerholen Nina Andrea Lauge Laugen Bueskytterklubb262 7 3
Langbue Herrer
1 1 Neergaard Knut Dramm Drammen Bueskyttere304 11 4
2 2 Børrud Tor Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere280 8 3
3 3 Huuse Gunnar Lillh Lillehammer Bueskytterklubb237 5 2
4 4 Økern Harald Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere178 1 0
Langbue Kadett
1 1 Russell Roberts Ina Kristin Dramm Drammen Bueskyttere266 7 2
Recurve Herrer
1 1 Lindberget Sigmund Elver Elverum Bueskyttere458 33 14
2 2 Raphaug Petter Sverr Sverresborg Bueskyttere400 21 6
3 3 Grosberghaugen Jon Olav Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere369 16 4
4 4 Trøen Espen Lillh Lillehammer Bueskytterklubb360 13 4