Competition Detail
Competition Code2020252
Date 6 sep. 2020
OrganizerSOLOR - Solør Bueskyttere
PlaceSolør 3D bane
NameHøststevne
DescriptionNasjonalt stevne
NotesSøndag 6 er åpent 3D stevne
Invitation PackageInvitation Package
Competition ResultsDivision/Class rank Division/Class rank
Division/Class Team rank Division/Class Team rank
Final rank Qualification rank Archer Club Total Golds X/Nines
Barebow Damer
1 1 Edvardsen Inger Fjelstad Hvale Hvaler IL - Bueskyttere282 6 1
Barebow Herrer
1 1 Berget Stig Gøran Sande Sandefjord Bueskyttere426 25 12
2 2 Sørlie Lars Marius KONGS Kongsvinger Bueskytterklubb404 18 11
3 3 Russell Roberts Eirik Dramm Drammen Bueskyttere362 13 4
4 4 Hatfield Daniel Dwight Oslo Oslo Bueskyttere359 12 3
5 5 Søgård Jørn Ronny SOLOR Solør Bueskyttere351 13 2
6 6 Sortland Morten Hvale Hvaler IL - Bueskyttere312 13 2
Buejeger 1
1 1 Thorkildsen Ernst SOLOR Solør Bueskyttere468 37 16
2 2 Sætersmoen Gunnar SOLOR Solør Bueskyttere438 26 11
3 3 Hansen Frank SOLOR Solør Bueskyttere418 22 10
4 4 Skirbekk Oddvar SOLOR Solør Bueskyttere384 21 2
5 5 Bjørnerud Nils Erik LAND Land Bueskytterklubb298 8 2
Compound Damer
1 1 Kjos Liv Marie Zevenbergen Oslo Oslo Bueskyttere380 16 5
Compound Herrer
1 1 Øyen Eddie Asgeir Lauge Laugen Bueskytterklubb504 46 28
2 2 Berg Lars SOLOR Solør Bueskyttere500 44 28
3 3 Ørteigen Helge GOMA Goma IL - Bueskyttergruppe489 36 23
4 4 Syversen Bjørn KONGS Kongsvinger Bueskytterklubb476 39 17
5 5 Eilertsen Roger Vidar Vidar Sportsklubben - Bueskyttergr.464 36 17
6 6 Rogstad Marius Sverr Sverresborg Bueskyttere452 31 18
7 7 Ament Milos Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere443 28 9
8 8 Hansen Franck Martin EIDSV Eidsvoll Bueskyttere440 30 10
9 9 Granum Aksel Oslo Oslo Bueskyttere394 20 5
Instinktiv Damer
1 1 Nordby Linn Janine KONGS Kongsvinger Bueskytterklubb328 9 2
2 2 Nergaard Monicha HEGIL H.E.G. IL - Bueskyttergruppe311 7 4
3 3 Herud Linda Cathrine HEGIL H.E.G. IL - Bueskyttergruppe302 12 1
4 4 Odden Torunn Tafjord LAND Land Bueskytterklubb285 8 3
5 5 Godtlund Sørlie Heidi Merete KONGS Kongsvinger Bueskytterklubb280 7 2
6 6 Hagerup Kristin Lauge Laugen Bueskytterklubb210 4 1
Instinktiv Herrer
1 1 Bryne Rolf Inge Krist Kristiansand Bueskyttere406 18 7
2 2 Hagerup Trond Lauge Laugen Bueskytterklubb381 16 5
3 3 Larsen Øystein SOLOR Solør Bueskyttere379 17 2
4 4 Odden Asle Morten LAND Land Bueskytterklubb351 11 1
5 5 Utgaard Roy SOLOR Solør Bueskyttere313 9 6
6 6 Tjosaas Mæhle Geir Tore Sverr Sverresborg Bueskyttere312 4 2
7 7 Aarskog Jon Arne KONGS Kongsvinger Bueskytterklubb302 9 2
8 8 Nordby John-Sverre KONGS Kongsvinger Bueskytterklubb296 7 3
9 9 Foseid Leif SOLOR Solør Bueskyttere283 9 3
Langbue Herrer
1 1 Neergaard Knut Dramm Drammen Bueskyttere283 7 1
2 2 Børrud Tor Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere217 5 2
Langbue Kadett
1 1 Russell Roberts Ina Kristin Dramm Drammen Bueskyttere270 6 2
Recurve Damer
1 1 Baginski Linda J Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere384 18 5
Recurve Herrer
1 1 Raphaug Petter Sverr Sverresborg Bueskyttere418 24 4
2 2 Trøen Espen Lillh Lillehammer Bueskytterklubb378 17 6