Competition Detail
Competition Code2020270
Date20 sep. 2020
OrganizerLillh - Lillehammer Bueskytterklubb
PlaceEnsby 3D bane
NameHøstjakt Ensby
DescriptionNasjonalt stevne
NotesHoveddommer: Gunnar Huuse

Påmelding via klubbens nettside: https://lillehammerbueskyttere.no/event/hostjakt-ensby/
Invitation PackageInvitation Package
Competition ResultsDivision/Class rank Division/Class rank
Division/Class Team rank Division/Class Team rank
Final rank Qualification rank Archer Club Total Golds X/Nines
Barebow 1
2 2 Messenlien Pål Lillh Lillehammer Bueskytterklubb416 24 9
Barebow 2
1 1 Øverlien Elise Pedersen Oslo Oslo Bueskyttere117 0 0
Barebow Damer
1 1 Møinichen Brandtzæg Janne Berge Bergen Bueskyttere405 20 4
2 2 Csakvari Orsolya Sande Sandefjord Bueskyttere370 13 6
3 3 Herud Linda Cathrine HEGIL H.E.G. IL - Bueskyttergruppe346 12 5
Barebow Herrer
1 1 Sørlie Lars Marius KONGS Kongsvinger Bueskytterklubb449 33 14
3 3 Baller Frank Ås Ås Bueskyttere414 21 6
4 4 Søgnen Bjørn Reinhardt EIDSV Eidsvoll Bueskyttere387 18 5
5 5 Torslett Hans Surna Surnadal IL - Bueskyttergruppe383 14 5
6 6 Piela Andrzej Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere303 9 3
Compound 1
1 1 Øyen Eddie Asgeir Lauge Laugen Bueskytterklubb504 45 30
2 2 Berg Lars SOLOR Solør Bueskyttere503 45 29
3 3 Syversen Bjørn KONGS Kongsvinger Bueskytterklubb488 40 24
4 4 Ament Milos Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere457 34 11
5 5 Toth Gabor Sande Sandefjord Bueskyttere444 33 14
6 6 Svensen June Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere404 21 9
Felles 6
Larsen Vilde Amalie Lillh Lillehammer Bueskytterklubb
Instinktiv 2
1 1 Sandburg Kerstin Lillh Lillehammer Bueskytterklubb373 14 5
2 2 Bakken Hallgeir Lillh Lillehammer Bueskytterklubb350 12 2
3 3 Liland Aleksander Harøy Harøy Bogeskytarlag276 5 2
4 4 Evensen Kjell Lillh Lillehammer Bueskytterklubb254 8 4
5 5 Reiss Semb Henning Lillh Lillehammer Bueskytterklubb243 5 1
Instinktiv Damer
1 1 Huse Ingunn Harøy Harøy Bogeskytarlag368 15 7
2 2 Lien Liv Lauge Laugen Bueskytterklubb343 13 7
3 3 Finnøy Iris Harøy Harøy Bogeskytarlag341 13 4
4 4 Odden Torunn Tafjord LAND Land Bueskytterklubb335 15 6
5 5 Sandø Grete Harøy Harøy Bogeskytarlag326 11 2
6 6 Hagerup Kristin Lauge Laugen Bueskytterklubb313 5 3
7 7 Nergaard Monicha HEGIL H.E.G. IL - Bueskyttergruppe312 11 2
8 8 Haldorhamn Hilde Marie Dramm Drammen Bueskyttere289 9 4
9 9 Fyrun Aud Mari Brimi Lauge Laugen Bueskytterklubb288 7 1
10 10 Sundberg Cecilia Sande Sandefjord Bueskyttere273 9 4
Instinktiv Herrer
1 1 Klåpbakken Ola Lauge Laugen Bueskytterklubb462 33 15
2 2 Amundsen Lars Erik HEGIL H.E.G. IL - Bueskyttergruppe409 23 8
3 3 Storøien Bjørn Fjord Fjordane Bogeskytarlag406 26 8
4 4 Hagerup Trond Lauge Laugen Bueskytterklubb404 22 6
5 5 Bakke Terje KVINN Kvinnherad Bogeskyttarklubb387 15 5
6 6 Odden Asle Morten LAND Land Bueskytterklubb380 15 4
7 7 Hellwig Sven Molde Molde Bueskyttere375 16 3
8 8 Bryne Rolf Inge Krist Kristiansand Bueskyttere367 19 6
9 9 Ødegård Espen HEGIL H.E.G. IL - Bueskyttergruppe356 11 2
10 10 Sandnes Håvard HEGIL H.E.G. IL - Bueskyttergruppe344 16 3
11 11 Persson Karl HEGIL H.E.G. IL - Bueskyttergruppe312 13 4
12 12 Huse Rikard Harøy Harøy Bogeskytarlag295 8 3
Langbue 1
1 1 Langeland Odd Arne Ålesu Ålesund Bueskytterklubb 367 19 9
2 2 Larsen Øystein SOLOR Solør Bueskyttere348 14 4
3 3 Sigvartsen Morten SøRUM Sørumsand IF - Bueskyttergruppe342 15 4
4 4 Jensen Arne Lillh Lillehammer Bueskytterklubb321 10 3
5 5 Neergaard Knut Dramm Drammen Bueskyttere318 14 4
6 6 Huse Kjell Håvar Harøy Harøy Bogeskytarlag288 11 2
7 7 Børrud Tor Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere278 7 1
8 8 Økern Harald Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere270 5 2
9 9 Huuse Bente Lillh Lillehammer Bueskytterklubb269 8 1
10 10 Sortland Meho Lillh Lillehammer Bueskytterklubb261 7 4
11 11 Standerholen Nina Andrea Lauge Laugen Bueskytterklubb243 4 3
Langbue 2
1 1 Granum Aksel Oslo Oslo Bueskyttere309 11 3
2 2 Larsen Endre Vik Oslo Oslo Bueskyttere296 9 4
3 3 Kjos Liv Marie Zevenbergen Oslo Oslo Bueskyttere258 8 1